Svatební fotograf a kameraman - 22.8.2020 - Hustopeče u Brna

Dobrý den, poptáváme fotograma a kameramana na naši svatbu 22.8.2020. Znáte prosím někoho z okolí Hustopečí (Břeclav)? Prosím případně o informace jak se pohybuje finančně. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se stavíme do fronty :) Ukázky a ceny svatebních balíčků (foto + video je celkem hezky zvýhodněné) najdete na našem webu. Klidné zařizování. Vláďa z pvatelier.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @sechmetann, nabídku na natočení svatby zasílám do zprávy :) Mějte se hezky, Martin Brus
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem fotografka a tento termín mám volný, tak moc ráda přijedu! Více informací zasílám v soukromé zprávě :-) Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme a natočíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a do Hustopečí nemám daleko. Na mém webu najdete veškeré informace. Pokud se Vám budou moje fotky, líbit, rád Vám svatbu nafotím.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaši svatbu natočím :-) Do soukromé zprávy jsem Vám poslal ukázku mé práce vč. všech potřebných podrobností. Krásný den, Matěj Pavlata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, ukázky mé práce zasílám do interní zprávy :-) Fürst production
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?