Menu Forum

Svatba14.6.2014, hledám fotografa i kameramana, Havířov

4. bře 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzazidkova
28
Registrovala se 8. září 2012 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zuzazidkova
28
Registrovala se 8. září 2012 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Má 14 přátel.
 Dobrý den, hledám fotografa i kameramana na sobotu 14.6.2014. Svatba bude v Havířově. Moc děkují za nabídky!!! emoticon
3. bře 2014 ve 21:22  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

Dobrý den, dovolím si nabídnout naše služby, jsme z Hlučína, do Havířova to nemáme nejdále, pokud by se Vám líbila naše tvorba, těšíme se na případné setkání. Jako fotografa mohu doporučit pány Ryszard Perzynski, Jan Vlček či Radima Sládka přímo z Havířova. S pozdravem Martin Lysek emoticon
3. bře 2014 ve 22:52  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

@zuzazidkova
Dobrý den, Váš termín se mi nedávno uvolnil. Pokud se Vám líbí mé svatební fotografie na profilu nebo mých stránkách, neváhejte mě kontaktovat. Ceník na stránkách, sleva možná. Přeji hezký den, Ján Senčák.
3. bře 2014 ve 22:54  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
4. bře 2014 v 00:46 • bodensee
fotoportrét
fotoportrét
videoprotebe
Video pro Tebe
Petr Pobořil PRO

Foto a video - Region Vsetín
1
fotoportrét
fotoportrét
videoprotebe
Video pro Tebe
Petr Pobořil PRO

Foto a video - Region Vsetín
1
 @zuzazidkova

Dobrý den Zuzko, ukázky mé práce najdete na portfoliu nebo na mých www stránkách. Pokud se Vám budou líbit, určitě se domluvíme emoticon .

Hezký den, Petr Pobořil
4. bře 2014 ve 14:43  •  www.videoprotebe.cz  •  To se mi líbí