Menu Forum

Sháníme kameramana na termín svatby 25.08.2012, Ostrava

4. čer 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
petraamarek (27 r.)
5
Registrovala se 2. října 2011 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 4 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 27. dubna 2013
    Horní Suchá, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
petraamarek (27 r.)
5
Registrovala se 2. října 2011 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 4 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 27. dubna 2013
    Horní Suchá, Region Karviná
 Ahoj, Nevíte někdo o kameramanovi na tento den? Bohužel zatím nikoho nemáme a čas se krátí. Případně napište nějaký tip, děkuji
28. čer 2012 v 10:54  •  Svatba byla v dubnu 2013  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
motley (32 r.)
8
Registrovala se 14. března 2011 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 11. května 2012
    Pélleova Vila, Praha 6, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
motley (32 r.)
8
Registrovala se 14. března 2011 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 11. května 2012
    Pélleova Vila, Praha 6, Region Praha
 Videostudio Milan Ševčík
28. čer 2012 v 10:58  •  Svatba byla v květnu 2012  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
moraviafilms
Moravia Films production s.r.o.
Martin Fencl PRO

Foto a video - Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
moraviafilms
Moravia Films production s.r.o.
Martin Fencl PRO

Foto a video - Region Ostrava
 Dobrý den, zastupuji studio Moravia Films. V daném termínu máme volno. Ukázka a další informace na našich stránkách. Neváhejte nás kontaktovat, budeme se těšit.

Pěkný den
Bc. Martin Fencl
12. črc 2012 ve 12:22  •  www.moraviafilms.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládej své kontakty”
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den,
natáčíme profesionální technikou ve FULL HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR a ceny máme přijatelné, mohu také zajistit za dobré peníze i fotografa a na větší vzdálenosti jezdíme jedním autem. Prosím koukněte na naše ukázky a informace na našem webu.

Pokud budete mít zájem, prosím kontaktujte Nás co nejdříve, data se rychle plní !
s pozdravem Mirosav Bajer, Videotvorba BAJER Pardubice

PS: Váš datum máme zatím volný!
18. dub 2013 v 11:34  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
themoments
The Moments - video
The Moments - video PRO

Foto a video - Region Brno
5
fotoportrét
fotoportrét
themoments
The Moments - video
The Moments - video PRO

Foto a video - Region Brno
5
 Pěkný den, jsme z Brna a kamkoliv se za vámi vypravíme. Tento termín máme zatím volnýemoticon Budeme moc rádi, když nás budete kontaktovat ohledně. Podívejte se na naši prezentaci na webu. Děkujeme a budeme se těšit, The Moments emoticon
18. dub 2013 v 15:51  •  www.themoments.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
18. dub 2013 ve 21:53 • johankab
fotoportrét
fotoportrét
jantrnka
Jan Trnka Productions
Jan Trnka PRO

Foto a video - Region Liberec
8

“WEDDING PROMO 2013 - Sestřih těch nejhezčích svatebních okamžiků od Jan Trnka Productions. https://vimeo.com/64130519”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
jantrnka
Jan Trnka Productions
Jan Trnka PRO

Foto a video - Region Liberec
8

“WEDDING PROMO 2013 - Sestřih těch nejhezčích svatebních okamžiků od Jan Trnka Productions. https://vimeo.com/64130519”
(Před 3 lety)

Dobrý den. Pokud stále hledáte svého kameramana, rád Vám nabídnu svoje služby. Tvoříme dynamická videa. Skvělý poměr ceny a kvality. Ukázka práce zde na profilu nebo na webu. Děkuji.
4. čer 2013 ve 23:49  •  www.jan-trnka.com  •  To se mi líbí