Menu Forum

Sháníme kameramana na svatbu 21.9.2013

18. zář 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
smisek1
4
Registrovala se 31. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 3 přátele. Maršovice, Region Žďár nad Sázavou.
fotoportrét
fotoportrét
smisek1
4
Registrovala se 31. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 3 přátele. Maršovice, Region Žďár nad Sázavou.
 Sháníme kameramana na 21.9.2013, náš nám to před svatbou odřekl.
17. zář 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

Foto a video - Region Brno
24

“Koukněte na svatební klip Martiny a Michala v secesní Ville Voyta v Praze. https://vimeo.com/189433762”
(Před 2 dny)

fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

Foto a video - Region Brno
24

“Koukněte na svatební klip Martiny a Michala v secesní Ville Voyta v Praze. https://vimeo.com/189433762”
(Včera)

Dobrý večer. Termín Vaší svatby mám volný. Myslím, že jste mi psala i email, pokud se nepletu. Poslal jsem Vám informace. Pokud Vás moje nabídka zaujme, tak se ozvěte.
Pěkný večer. JM
17. zář 2013 ve 21:32  •  www.svatebnivideo.majek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, mohli bychom nabídnout naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás. Děkuji Zdeněk Krejcar, APFOTOSTUDIO
18. zář 2013 v 16:41  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny. Každý u nás má jen jeden login. ”
30. zář 2013 v 15:18 • radekvm