Sháníme kameramana na poslední chvíli

Dobrý den, našel by se tu nějaký kameraman, který by měl čas 17.9.2022? Nejlépe jižní Čechy. Moc děkujeme 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Rád Vám svatbu natočím. Ukázky mé práce najdete na svatby.trabalik.cz Kdyžtak zavolejte na 734338284 a můžeme se domluvit. S přátelským pozdravem, Martin Trabalík
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den. Rád vám váš Svatební den natočím. Tento termín mám ještě volný. Více informací mám na svém profilu. S přáním hezkého dne Roman Bláha
Odpovědět
Profilova fotka
@romanbla Tak to by mě zajímalo jak tohle zvládnete 😄 je po termínu 🙂)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@tomas_maixner všechno zvládnu, i tenhle termín 🙂
Odpovědět
@romanbla Děkuji za nabídku ale už jsou to téměř 4 měsíce po termínu 😊.
Odpovědět
Profilova fotka
@klarita94 Pán to evidentně moc nechápe tuhle situaci no 🙂 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@tomas_maixner ano přehlédl jsem se v roce, ale nepochopíte pak srandu? nechápete smajlíky? asi jen další rejpal, nic nového...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenujeme se Tereza a Zdeněk, jsme mladý pár, který společně dokumentuje svatby a tvoří pro Vás příběhy po celé ČR 🙂 Většinou jezdíme jako sehraná dvojka, ale klidně za Vámi dojedeme jako jednotlivec 🙂 Nabízíme také další služby (fotokoutek či instax, fotoplátna, rekvizity a cedulky, svatební oznámení a noviny, kapela, DJ, kadeřnice, vizážistka a další..) 👍 Do soukromé zprávy Vám zasíláme více informací 💬 Těšíme se, až Vás poznáme 🙂 Foto - Video Chameleon 🦎
Odpovědět
@fotografkaterezakotlikova Děkuji za nabídku ale svatba proběhla už minulý rok 🙂.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Rád nabídnu své služby kameramana Cestování po celé ČR, příznivé ceny od 11.999,- Kč. Možnost dronu či druhého kameramana, dlouhé video či natočený obřad. Podloženo smlouvou a kvalita ve 4K. Přeji pěkný den a budu se těšit na případnou spolupráci. www.tazkymateo.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vaší svatbu natočím 🙂 mrkněte na naše webové stránky a vyberte si svůj svatební balíček. Nyní se slevou 10% do konce července. Přeji hezký den Fürst
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?