Sháním svatebního kameramana/nku na 25.6.2016 za rozumnou cenu

Profilova fotka
Jelikož mě z ničeho nic "vyšplouchla" již několik měsíců rezervovaná kameramanka, sháním náhradu. Svatba bude v Nymburce - obřad i hostina venku, bez přejezdů - vše na jednom místě. Mělo by se jednat o dojemný svatební klip do 10 min. Prosím o nabídky za "rozumnou" cenu. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, rád Vám svatební den či klip natočím, napište mi a domluvíme se konkrétněji. Info Vám posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video Pce
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @zuzanie85 mám v tom termínu zatím volno! ;) mrkněte na profil a webovky a kdyžtak určitě napište nebo zavolejte :) budu se těšit, mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout služby našeho ateliéru. Ceny balíčků, které najdete na našem webu jsou koncové. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku na svatební video jsem Vám poslal do interní zprávy. Přeji hezký den. Vladimír Dvořák
Odpovědět
Profilova fotka
@video @petrnoxnovak @pvatelier @dvorakvideo Dobrý den, děkuji za nabídky. Bohužel má představa o našem svatebním videu je trošku jiná, než nabízíte. Snad se najde někdo, kdo splní má očekávání... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme kolegové neprošli, to by mě zajímalo co si slečna přesně představuje :)
Odpovědět
Profilova fotka
Stačí jen nahodit představu @zuzanie85, není každé video stejné :) Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se, nechtěla jsem vás nijak kritizovat, jen má původní kameramanka nasadila asi příliš vysokou laťku a navíc za super cenu. Bohužel to nakonec neklaplo (důvod mi není stále zcela jasný), ale to už je v tuto chvíli asi jedno...:-( Nevím, jestli to tady můžu takto napsat, ale líbí se mi videa od flamvideos.com....Zvládli byste něco podobného za alespoň podobnou cenu? Děkuji @video @petrnoxnovak
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanie85 A něco takového by se Vám nelíbilo?: https://vimeo.com/channels/801494/158... Jaká je u Vás super cena? :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?