Menu Forum

Sháním kameramana - termín svatby 11.7:2015

4. bře 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
berunice
1
Registrovala se 6. října 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Kladno.
  • Svatba byla 11. července 2015
fotoportrét
fotoportrét
berunice
1
Registrovala se 6. října 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Kladno.
  • Svatba byla 11. července 2015
 Rádi bychom svatební klip - trochu netradičně originálně udělaný, žádné nasimulované procházení se zamilovanými pohledy. Reportážní záběry z naší svatby, záznam nejdůležitějších okamžiků - vystihnout atmosféru dne. Romantické a zároveň veselé pojetí. Prosím o ceníky. Svatba: okres Kladno.

Děkuji za nabídky.
4. únor 2015 v 17:02  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@berunice Dobrý den, Váš termín máme zatím volný. Působíme po celé republice a svatební den natáčíme dokumentárním stylem. Většinu informací a naše práce naleznete v odkaze pod tímto textem. Budeme se případně těšit na setkání. S pozdravem Martin Lysek emoticon
4. únor 2015 v 17:12  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete naší práci. Budeme rádi, když se ozvete. Hezký den. Zdeněk Krejcar - AP FOTOSTUDIO
6. únor 2015 v 10:28  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.

Pokud je zájem novomanželů natáčíme i video. Jeden fotí - druhý natáčí - nebo oba natáčíme.

Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat.

Děkujeme za přečtení těchto pár řádek <3

Více info do zprávy emoticon

K&J
9. únor 2015 v 18:50  •  www.creativelove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “PRO nemôže zverejňovať odkazy na webové stránky”
11. únor 2015 v 16:58 • prostudio2
fotoportrét
fotoportrét
dvorakvideo
Dvořák VIDEO - videoslužby
Vladimír Dvořák PRO

Foto a video - Region Beroun
1

“Https://www.facebook.com/dvorakvideo”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
dvorakvideo
Dvořák VIDEO - videoslužby
Vladimír Dvořák PRO

Foto a video - Region Beroun
1

“Https://www.facebook.com/dvorakvideo”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den, nabízíme Vám naše služby s 20ti letou zkušeností. Naši práci si můžete prohlédnout na facebooku nebo na našich webových stránkách.
Nabízíme profesionalitu, zodpovědný přístup, spolehlivost a maximální nasazení. Specializujeme se na svatební videa již 20 let a jsme připraveni zodpovědět jakékoliv Vaše dotazy emoticon. Nezapomeňte, že fotografie a video je to jediné co Vám může připomenout Váš krásný den, tak přejeme šťastnou ruku při výběru toho správného profesionála. Věříme, že se rozhodnete správně. Vladimír Dvořák – Dvořák VIDEO.
4. bře 2015 ve 12:55  •  www.dvorak-video.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
6. dub 2015 ve 21:28 • annapu