Menu Forum

Sháním kameramana - Ostrava a okolí - srpen 2016 ?

3. led 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
caroline07
22
Registrovala se 28. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků. Má 62 přátel.
  • Svatba byla 6. srpna 2016
    Klimkovice, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
caroline07
22
Registrovala se 28. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků. Má 62 přátel.
  • Svatba byla 6. srpna 2016
    Klimkovice, Region Ostrava
 Jedná se o svatbu, která bude v srpnu 2016.. emoticon
20. srp 2015 v 10:22  •  Svatba byla v srpnu 2016  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@caroline07 Dobrý den, jsme kousek od Ostravy, konkrétně z Hlučína. Natáčíme dokumentárně, což znamená, že se snažíme zachytit nerušeně a přirozeně průběh svatebního dne. Více informací a naše práce naleznete v odkaze pod tímto textem. Třeba bychom Vás oslovili. S pozdravem Martin Lysek emoticon
20. srp 2015 ve 12:58  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ppvideostudio
P+Pvideostudio
Petr Měrka PRO

Foto a video - Region Zlín
8

“Barbora a Jakub - svatební videoklip https://www.youtube.com/watch?v=TBykPTVM2m0”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
ppvideostudio
P+Pvideostudio
Petr Měrka PRO

8

“Barbora a Jakub - svatební videoklip https://www.youtube.com/watch?v=TBykPTVM2m0”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, rád Vám nabídnu naše služby v příštím roce. Navštivte prosím náš web, kde naleznete veškeré informace, ceník, ukázky prací, nebo také třeba reference našich zákazníků. V případě zájmu mě kdykoli kontaktujte.
Petr Měrka
20. srp 2015 ve 22:03  •  www.ppvideostudio.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den, posílám Vám informace k natáčení Vaší svatby, info máte ve Vaší poště. Jezdíme celou republiku. Ceny máme přijatelné a natáčíme profi technikou ve full hd kvalitě.
V případě zájmu se mi ozvěte, zdraví Bajer video
20. srp 2015 ve 23:42  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, taky bych Vám doporučil Martina Lyseka z Your Life Video, nebo Tomáše Válka ze Svatební HDV studia. Oba sídlí v okolí Ostravy a dělají hezká videa. V případě, že třeba hledáte i fotografa, budu rád, pokud byste navštívila můj profil. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
7. zář 2015 ve 22:41  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
videohranice
René Matuška Video Hranice
René Matuška PRO

Foto a video - Region Přerov
23
fotoportrét
fotoportrét
videohranice
René Matuška Video Hranice
René Matuška PRO

Foto a video - Region Přerov
23
 Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby a přizvu pro veškeré info a ukázky na své webové stránky.
Hezký den René
7. zář 2015 ve 21:54  •  videohranice.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

Foto a video - Region Brno
9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

Foto a video - Region Brno
9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den,

se svatebními klipy jsem tento rok začal, takže mám nižší cenu, ale když by se vám moje tvorba líbila (najdete ji na profilu a na stránkách Portfolio - Videa & klipy), stačí mi napsat a domluvíme se emoticon

budu se těšit,

Petr
7. zář 2015 ve 22:45  •  www.noxphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sazachi
sazachi VIDEO
Kamil Panský PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
6
fotoportrét
fotoportrét
sazachi
sazachi VIDEO
Kamil Panský PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
6
 @caroline07 Zdravím, moje manželka Karolína je z Frýdku-Místku a mrkněte na můj profil, kdyžtak mne kontaktujte.. Hodně štěstí emoticon , Kamil
12. zář 2015 ve 22:10  •  www.sazachi.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
videovalek
Svatební video - Válek
Tomáš Válek PRO

Foto a video - Region Karviná
1
fotoportrét
fotoportrét
videovalek
Svatební video - Válek
Tomáš Válek PRO

Foto a video - Region Karviná
1
 Dobrý den, jsem z Karviné rád Vám nabídnu mé služby kameramana na svatbě. Navštivte prosím můj web kde naleznete základní info, ukázky i ceny. emoticon
Hezký den Tomáš Válek
13. zář 2015 v 11:27  •  www.svatebnihdv.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
11. říj 2015 ve 20:08 • etienneschobel
fotoportrét
fotoportrét
prostudio2
proSTUDIO2 foto-video
Dan Šimek PRO

4

“Svatební alba na našem webu http://www.prostudio2.com/#!svatby-alba/c5uv”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
prostudio2
proSTUDIO2 foto-video
Dan Šimek PRO

4

“Svatební alba na našem webu http://www.prostudio2.com/#!svatby-alba/c5uv”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den. Na našich webovkách máme mnoho ukázek sestřihů svatebního dne.
Když se Vám bude práce líbit, neváhejte zavolat, napsat mail emoticon
Krásný den emoticon
18. říj 2015 ve 23:32  •  www.prostudio2.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krefivideo
KrefiVideo.cz + kremlafoto.cz
Dušan JF PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
krefivideo
KrefiVideo.cz + kremlafoto.cz
Dušan JF PRO

4
 Dobrý den, navštivte náš web a pokud se vám naše práce bude líbit, tak budeme rádi když se ozvete. Nabízíme služby jak foto tak natáčení celého svatebního dne.. Krefivideo
21. říj 2015 ve 21:41  •  www.krefivideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@caroline07
@trbola
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Mimochodem, můžeme natáčet i ve více lidech a použít techniku, kterou jeden člověk nedokáže obsloužit (například záběry z více úhlů, kamerový jeřáb, apod.).

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
8. lis 2015 ve 20:39  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenekhammer
Zdeněk Hammer VIDEO STUDIO
Zdeněk Hammer PRO

Foto a video - Region Olomouc
3
fotoportrét
fotoportrét
zdenekhammer
Zdeněk Hammer VIDEO STUDIO
Zdeněk Hammer PRO

Foto a video - Region Olomouc
3
 Mrkněte na mě
2. led v 10:51  •  www.zdenekhammer.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

PRO Shop: 64 inzerátů
10
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

PRO Shop: 64 inzerátů
10
 Dobrý den ráda Vám nabídnu naše služby kameramana ukázky na našich stránkách nebo ve studiu v Karviné.
3. led v 15:08  •  www.studio-vanesa.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
13. led v 11:45 • tgnr_production