Sháním kameramana - Ostrava a okolí - srpen 2016 ?

Profilova fotka
Jedná se o svatbu, která bude v srpnu 2016.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@caroline07 Dobrý den, jsme kousek od Ostravy, konkrétně z Hlučína. Natáčíme dokumentárně, což znamená, že se snažíme zachytit nerušeně a přirozeně průběh svatebního dne. Více informací a naše práce naleznete v odkaze pod tímto textem. Třeba bychom Vás oslovili. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu naše služby v příštím roce. Navštivte prosím náš web, kde naleznete veškeré informace, ceník, ukázky prací, nebo také třeba reference našich zákazníků. V případě zájmu mě kdykoli kontaktujte. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám informace k natáčení Vaší svatby, info máte ve Vaší poště. Jezdíme celou republiku. Ceny máme přijatelné a natáčíme profi technikou ve full hd kvalitě. V případě zájmu se mi ozvěte, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby a přizvu pro veškeré info a ukázky na své webové stránky. Hezký den René
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, taky bych Vám doporučil Martina Lyseka z Your Life Video, nebo Tomáše Válka ze Svatební HDV studia. Oba sídlí v okolí Ostravy a dělají hezká videa. V případě, že třeba hledáte i fotografa, budu rád, pokud byste navštívila můj profil. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, se svatebními klipy jsem tento rok začal, takže mám nižší cenu, ale když by se vám moje tvorba líbila (najdete ji na profilu a na stránkách Portfolio - Videa & klipy), stačí mi napsat a domluvíme se :) budu se těšit, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@caroline07 Zdravím, moje manželka Karolína je z Frýdku-Místku a mrkněte na můj profil, kdyžtak mne kontaktujte.. Hodně štěstí :-) , Kamil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Karviné rád Vám nabídnu mé služby kameramana na svatbě. Navštivte prosím můj web kde naleznete základní info, ukázky i ceny. :-) Hezký den Tomáš Válek
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den. Na našich webovkách máme mnoho ukázek sestřihů svatebního dne. Když se Vám bude práce líbit, neváhejte zavolat, napsat mail :) Krásný den :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, navštivte náš web a pokud se vám naše práce bude líbit, tak budeme rádi když se ozvete. Nabízíme služby jak foto tak natáčení celého svatebního dne.. Krefivideo
Odpovědět
Profilova fotka
@caroline07 @trbola Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Mimochodem, můžeme natáčet i ve více lidech a použít techniku, kterou jeden člověk nedokáže obsloužit (například záběry z více úhlů, kamerový jeřáb, apod.). Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mrkněte na mě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den ráda Vám nabídnu naše služby kameramana ukázky na našich stránkách nebo ve studiu v Karviné.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?