Menu Forum

Sháním kameramana (nejen profesionála) na svatbu 8. 8. 2015 kousek od Brna

22. črc 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
wikivik
1
Registrovala se 9. února 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 6 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
wikivik
1
Registrovala se 9. února 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 6 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Chtěla bych poprosit o nějaké tipy na svatební video. Svatbu máme 8.8.2015 cca 30 km od Brna. Chtěli bychom natočit pouze odjezd nevěsty, obřad a oběd. Hledáme klidně i nějakého amatéra, který se tím neživí a dělá to jako koníček. Stačí nám svatební klip nebo něco podobného. Moc děkuji
14. črc 2015 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ajjushka
3
Registrovala se 7. července 2015 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Veselí nad Moravou / Brno-Ostopovice, Česká republika.
  • Svatba byla 28. května 2016
    Veselí nad Moravou, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
ajjushka
3
Registrovala se 7. července 2015 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Veselí nad Moravou / Brno-Ostopovice, Česká republika.
  • Svatba byla 28. května 2016
    Veselí nad Moravou, Region Hodonín
 Ahoj tento kameraman sice není z Brna, ale jezdí natáčet i dál. Je to stýc mé kamarádky. Příští rok nám možná naši svatbu bude natáčet. Cenově prý není ani moc drahý. Tady jsou jeho webovky: http://www.videostudio-z.cz/
14. črc 2015 v 15:26  •  Svatba byla v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaja2016
Registrovala se 23. června 2015 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
jaja2016
Registrovala se 23. června 2015 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Hodonín.
 Ahoj. Nemam s nim osobni zkusenosti jako se svatebnim kameramanem. Me osobne natacel hody. Ale s praci jsem byli naprosto spokojeni. Vojtech Zugar, je z Kyjova. http://www.firmy.cz/detail/2278801-vojtech-zugar-kyjov.html
14. črc 2015 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wikivik
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
wikivik
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, moc díky za tipy, mrknu na ně..
15. črc 2015 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flamvideos
Svatební video - HD a moderní provedení
Miroslava Flam PRO

Foto a video - Region Praha
7
fotoportrét
fotoportrét
flamvideos
Svatební video - HD a moderní provedení
Miroslava Flam PRO

Foto a video - Region Praha
7
 Dobrý den,
podívejte se prosím na můj web, naleznete tam ceník i portfolio. Jsem z Jižní Moravy 😊
15. črc 2015 v 18:31  •  www.flamvideos.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
16. črc 2015 ve 13:33 • moderovani_org
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
17. črc 2015 v 08:50 • moderovani_org
17. črc 2015 v 17:49 • radonicr
fotoportrét
fotoportrét
wikivik
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
wikivik
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Moc děkuji všem, kameramanka se již našla emoticon
22. črc 2015 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí