Menu Forum

Sháním kameramana na svatební obřad 27. 7. 2013 v Praze

13. kvě 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
elis2013 (33 r.)
Registrovala se 22. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 27. července 2013
fotoportrét
fotoportrét
elis2013 (33 r.)
Registrovala se 22. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 27. července 2013
 Ahoj, sháním kameramana a také fotografa na svatební obřad 27. 7. 2013 na Staroměstské radnici v Praze. Nemáte nějaký tip? emoticon
22. dub 2013 v 15:36  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@elis2013 Dobrý den, Váš datum 27.7.2013 máme zatím volný, natáčíme profesionální technikou ve FULL HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR a ceny máme přijatelné, mohu také zajistit za dobré peníze i fotografa a na větší vzdálenosti jezdíme jedním autem. Prosím koukněte na naše ukázky a informace na našem webu.
Pokud budete mít zájem, prosím kontaktujte Nás co nejdříve, data se rychle plní !
s pozdravem Mirosav Bajer, Videotvorba BAJER Pardubice
23. dub 2013 v 09:53  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
themoments
The Moments - video
The Moments - video PRO

Foto a video - Region Brno
5
fotoportrét
fotoportrét
themoments
The Moments - video
The Moments - video PRO

Foto a video - Region Brno
5
 @elis2013 Hezký den, podívejte se na naši tvorbu na webu. Tento termín máme zatím volný. Budeme moc rádi za kontakt. emoticon
23. dub 2013 v 17:03  •  www.themoments.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jantrnka
Jan Trnka Productions
Jan Trnka PRO

Foto a video - Region Liberec
8

“WEDDING PROMO 2013 - Sestřih těch nejhezčích svatebních okamžiků od Jan Trnka Productions. https://vimeo.com/64130519”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
jantrnka
Jan Trnka Productions
Jan Trnka PRO

Foto a video - Region Liberec
8

“WEDDING PROMO 2013 - Sestřih těch nejhezčích svatebních okamžiků od Jan Trnka Productions. https://vimeo.com/64130519”
(Před 3 lety)

Dobrý den. Pokud stále hledáte svého kameramana, rád Vám nabídnu svoje služby. Tvoříme dynamická videa. Skvělý poměr ceny a kvality. Možnost i fotografa. Ukázku mé práce naleznete zde na profilu nebo na webu. Děkuji.
23. dub 2013 ve 23:59  •  www.jan-trnka.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sebastian_2
Sebastian Toth - kameraman
Sebastian Toth PRO

Foto a video - Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sebastian_2
Sebastian Toth - kameraman
Sebastian Toth PRO

@elis2013 Dobrý den, slečno Elis, pokud ještě nemáte vybraného kameramana, doporučuji podívat se na ukázky prací na našich www a rozhodnout se až poté emoticon. Pěkný den!
24. dub 2013 v 10:15  •  www.sebistavideo.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, podívejte se prosím i na naši prezentaci nebo na naše webové stránky. Věřím že Vám dokážeme zařídit vše přesně na míru. Budeme se těšit na spolupráci.
13. kvě 2013 v 11:30  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí