Sháním kameramana na svatbu v srpnu 2014

Ahoj, sháním kameramana, který by nám byl ochotný natočit svatební den od ranních příprav, přes obřad a hostinu až po večerní zábavu :-) Samozřejmě, je pro nás důležitá kvalita a cena, kterou nabídne. Pokud možno kolem 10 tis. Bude se během dne přejíždět i na různá místa. Budu ráda, pokud mi nevěsty napíšete své zkušenosti a kameramani zašlou cenové nabídky na mail jenie.c@seznam.cz. Díky moc!!! Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, jezdíme po celé ČR a máme nastaveny docela přiatelné ceny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám v příštím roce nabídnu své služby.Jezdíme všude, kde nás zákazníci chtějí. Zašlu Vám na mail cenovou nabídku. Petr Měrka P+Pvideostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zkuste se podívat na ukázku mé práce, ceník máte v mailu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Mohu i já požádat o cenové nabídky všech výše uvedených kameramanů na můj mail: svatba.ZP@seznam.cz. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@jenie Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR, také mohu zajistit profesionálního fotografa, můžeme přijet jedním autem, vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi Vás uvítáme i na našich stránkách.Pokud se rozhodnete nás oslovit nabízíme možnost zůčastnit se soutěže o focení a video Vaší svatby.Nebo nabízíme zajímavé ceny pro snoubence kteří se přihlásí do konce roku 2013.O jaká ceny se jedná Vám rádi zašleme emailem v případě Vašeho zájmu. Přejeme Vám krásný zbytek dne Irena a Zdeněk Brelovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se jak točíme a pokud budete mít zájem, kontaktujte nás. Hezký večer Jakub Jeník a Zdeněk Krejcar
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám rádi nabízím naše služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, chcete-li originální a jedinečné svatební video, budu rád, když mě budete kontaktovat emailem nebo telefonicky. Pro rok 2014 jsem připravil nějaké novinky za příznivé ceny. Jsem z Valašského Meziříčí, ale natáčím po celé ČR i SR. Kontakty a ukázky najdete na mých www stránkách (na "beremku" jsem se ještě nezabydlel ;-) )
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Dobrý den, taky uvítám nabídky na email: alouette@seznam.cz (okolí Havířova). Děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Podrobný cenik mám veřejně přístupný a včetně videi je v odkazu níže.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?