Menu Forum

Sháním kameramana na svatbu 6.6.2015 Česká Lípa

17. bře 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
l_u
1
Registrovala se 17. července 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Česká Lípa.
fotoportrét
fotoportrét
l_u
1
Registrovala se 17. července 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Česká Lípa.
 Sháním někoho, kdo nám natočí naší svatbu emoticon
Děkuji za info. !!!
L.
16. bře 2015 ve 12:39  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
 Dobrý den. Svatbu Vám mohu natočit i ve vysokém rozlišení. Více informací na mém profilu a webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
16. bře 2015 v 17:25  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
17. bře 2015 ve 14:45  •  svatby.apfotostudio.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den, poslal jsem Vám info do Vaší pošty, datum je volný, jsme z Pardubic a ceny máme přijatelné pro všechny. Koukněte na náš web a v případě zájmu se mi ozvěte.
zdraví Bajer video
17. bře 2015 ve 22:04  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  •  To se mi líbí