Sháním kameramana na svatbu 20.4.2013

Profilova fotka
Chtěla bych zkusit jestli neseženu nějakého šikovného kameramana na svatbu 20.4.(!) Prosím ty, kteří mají ještě volný termín, aby nejen mi, ale i jiným nevěstám se nabídli.
Odpovědět
Profilova fotka
... dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, na tento termín ještě máme volno... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termin mám volný. Videoklipy a ukázky naleznete na naších stránkách videostudio hd.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste ještě nesehnala svého kameramana, rád Vám nabídku své služby. Ukázku mojí práce najdete pod kartou nebo na webu. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 20.4. stále volný termín mám... Podívejte se prosím na naše webové stránky a pokud budete mít zájem, ozvěte se a určitě se můžeme domluvit. Rád Vás také pozvu na nezávaznou osobní schůzku na které můžeme vyřešit veškeré záležitosti. Budu se těšit na spolupráci
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte se i k nám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gebymaruska Dobrý den, tento termín mám zatím volný...natáčíme po celé ČR, vše v přijatelných cenách. Natáčíme profesionální technikou ve full hd kvalitě. více informací na našem webu.
Odpovědět
Profilova fotka
@gebymaruska Pěkný den, jsme z Brna a kamkoliv se za vámi vypravíme. Termín 20/4 máme zatím volný! Budeme moc rádi, když nás budete kontaktovat:-) Podívejte se na naši prezentaci na webu. Děkujeme a budeme se těšit, The Moments
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?