Prosím kameramana na 16.6.2018

Sháním kameramana na 16.6. v okresu Svitavy. Na celý den do 7000,vím že to jde i kvalitně za tyhle peníze akorát už má většina termín obsazený :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, zkuste mrknout na můj web, jestli se vám bude můj styl videí líbit. Můžeme se eventuelně domluvit. Svitavy mám poměrně blízko. Díky
Odpovědět
Za ty peníze to nejde, proto sem nikdo nepíše. Cena za pěkné video je tak dvojnásobná
Odpovědět
Mne pisou sokrome ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janacka1 Pokud člověk najde nějakýho schopnýho nováčka v oboru, tak se to určitě dá ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @simonkajuklova Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, zasílám vám nabídku :-)
Odpovědět
Dobrý den, sháním kameramana na svatbu na konec srpna nebo začátek září 2018. Cena do 9000. Středočeský kraj. Předem děkuji za odpovědi. Krásný večer všem. Lagamba
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?