Poptávka kameramana na svatbu 29.9.2018

Dobrý den, poptávám kameramana na svatbu 29.9.2018 do Lysic a okolí (okres Blansko). Byl by to průřez dnem. Od příprav cca od 8 hod po odpoledne cca do 16 hod. Prosím cenovou nabídku a případně ukázky práce. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@wedding2018 Dobrý den, termín máme volný a moc rádi Vám svatbu natočíme. Cenovou nabídku posílám do zpráv. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@wedding2018 Dobrý den, naši nabídku jsem Vám poslal do pošty. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
@wedding2018 Dobrý den, termín máme volný :-) rádi dorazíme. Nemáme to k Vám daleko. Více informací máte v soukromé zprávě. Mějte se hezky S pozdravem Vacek Roman, R&L Video
Odpovědět
Profilova fotka
@wedding2018 Dobrý den, nabízím Vám kvalitní video za dobré peníze, vše posílám do Vaší pošty, v případě zájmu se mi ozvěte, zdraví Bajer video.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @wedding2018 , nabídku jsem Vám zaslal ve zprávě. Rád dorazím natočit Vaši svatbu. Pěkný den, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
@wedding2018 Hezký den, rádi Vaší svatbu natočíme. Více informací a cenovou nabídku posílám do SZ. S pozdravem Jan Syrový.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Zasílám více informací do soukromé zprávy. Budu se těšit na odpověď :) Hezký den, Matějka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím. Nabídku posílám do zprávy. :-) Hezký zbytek dne, Lukáš Višňák
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?