Menu Forum

Poptáváme kameramana na svatbu 9.9.2017 - Praha

11. črc 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
springly
Registrovala se 27. června 2017 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 9. září 2017
fotoportrét
fotoportrét
springly
Registrovala se 27. června 2017 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Praha.
 Poptáváme kameramana na svatbu 9.9.2017 místo Praha - přípravy, obřad, hostina, raut - cca 9 hodin
Předem děkujeme za nabídky. - NÁMI VYBRANÝ KAMERAMAN NAKONEC NEMŮŽE, PROTO PROSÍM I KAMERAMANY, KTEŘÍ SE NÁM OZVALI DO NAŠÍ PŘEDCHOZÍ POPTÁVKY, POKUD JSTE STÁLE JEŠTĚ VOLNÍ, NAPIŠTE NÁM. Děkujeme.
8. črc ve 22:04  •  Svatba byla v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý večer,
stále mám ještě volný Váš datum, info posílám do Vaší pošty. Zdraví Bajer video
10. črc v 00:14  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videobajer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meess
Registrovala se 31. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 153 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
meess
Registrovala se 31. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 153 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj, koukni na youtube na Radek Rousek... brzy tam bude mit video z dalsi svatby... je sikovny a levny ;)
11. črc ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
springly
fotoportrét
fotoportrét
springly
 Děkujeme za tyto veřejné nabídky i nabídky směřované do soukromé pošty. Kameramana jsme si z těchto nabídek vybrali. Nevybraným děkujeme a přejeme hodně spokojených zákazníků.
11. črc ve 21:42  •  Svatba byla v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí