Najde se kameraman v okolí Frýdku-Místku do cca 6500,- ?

Profilova fotka
=-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marriet1 Nejsme sice z Frýdku-Místku, ale zaslal jsem Vám zprávu. :-) Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
@marriet1 Dobrý den, jsem s Třince a ve Frýdku-Místku a jeho okolí natáčím běžně. Zaslal jsem Vám zprávu do IP. Děkuji a přeju pěkný den. Roman Cieślar
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji Tomáše Valka ze Svatebního HDV studia. Je z Petrovic u Karviné, ale do Frýdku-Mástku by si nic neúčtoval. Super cena, super práce. Pokud byste sháněla fotografa, můžete navštívit mé webové stránky, kde najdete galérie mých svatebních fotek. Přeji hezké dny a příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Doporučuji Zdeňka Bártu, je sice z Čavisova, ale dojede kdekoliv, je to milý, mladý kluk, který je nesmírně šikovný. Přiznám se, že jsme ho vzali vlastně z nouze, když jsme se cca 14 dní před svatbou rozhodli, že bychom chtěli kameramana, tak jsem ho našla na netu a bez jakýchkoliv recenzí jsme do něj šli. :) Stál 7000 Kč, dovezl nám video domů v nejvyšší kvalitě, pak nám dal dvě DVD, na kterých je cca 45 minutové video, 10minutový medailonek a asi 5 minutové rozhovory s naší rodinou a přáteli. :) Moc pěkně udělané a za krásné peníze. :) Přikládám zkrácené video z celého dne. :) https://www.youtube.com/watch?v=iQljt...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Dobrý den. Svatbu máme sice až v květnu 23.5., ale už se pomalu koukáme po někom, kdo by nám vyhovoval jak fotograf, tak kameraman. Budeme mít svatbu s obřadem nejspíše v Ostravě (Nová radnice) a hostinu potom ve F-M. kdyby tady někdo z vás měl kontakt na dobré fotografy a kameramany, prosila bych o kontakt a ukázku jejich práce. Moc děkujeme :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?