Nabídky kameramanů - Olomoucký kraj - 20. 7. 2019

Dobrý den, 20. 7. 2019 plánujeme svatbu v Hanáckém skanzenu v Příkazech u Olomouce. Prosím o Vaše nabídky na natočení našeho svatebního videa. Případně, pokud máte tip na nějaké kameramany, sem s nimi. :) Děkuji a přeji všem příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, mám volno a rád vám svatbu natočím ♥ mrkněte na moje stránky a kdybych se vám líbil, napište! Ukázky videa najdete na webu ;)) budu se moc těšit, Petr
Odpovědět
@petrnoxnovak Dobrý den, děkuji Vám za reakci. Jaké jsou ceny Vašich svatebních videí?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, věnujeme se jak FOTO tak VIDEO produkci. Po dohodě fotky do týdne, video do 2 týdnů. Možnost i expres foto malé ochutnávky do 24 hod. Pokud máte rádi pohodový přístup a možnost dořešit cenu individuálně na míru, pak určitě napište a třeba najdeme společnou cestu. Hezký den Tým AMAKA manželé Adamcovi
Odpovědět
Profilova fotka
@mija_91 ceník jsem poslal do zprávy ♥ Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, zaslal jsem sz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Více informací posíláme d SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@mija_91 Dobrý den, Naši nabídku jsem Vám poslal do zpráv. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
@mija_91 Dobrý den, Váš termín máme zatím volný. Více informací máte v soukromé zprávě :-) Mějte hezký den. S pozdravem Vacek Roman, R&L Video
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme a natáčíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám Vám soukromou zprávu s více info :-)
Odpovědět
Všem děkuji za nabídky, kameramana již mám. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?