Menu Forum

Na rychlo shanime SPOLEHLIVEHO kameramana na svatbu 6.8.2016 za Strakonic

25. črc 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
ywonneee
Registrovala se 11. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků a 5 inzerátů. Praha, Jeseník, Strakonice, Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ywonneee
Registrovala se 11. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků a 5 inzerátů. Praha, Jeseník, Strakonice, Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Prosim o doporuceni kameramana z jiznich cech, nejlepe z vlastni dobre zkusenosti. DEKUJI
24. črc ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

Foto a video - Region Brno
9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

Foto a video - Region Brno
9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

Na konci srpna jedeme do Písku, když byste nemohli sehnat, dojedu ;) můžete volat i psát, všechny kontakty mám na stránkách.

mějte se krásně a ať přípravy probíhaj v pohodičce emoticon

Petr
24. črc ve 14:12  •  www.noxphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ywonneee
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ywonneee
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobry den,

a mohl byste toho 6.8.2016 na to nataaceni na Jedraz? My uz budeme i tyden pred svaatbou ve Strakonicích, taak bysme klidne zaa vami do Pisku zajeli a na vsem se domluvili, no lepe receno alespon se seznamili, abysme se na svtne nevideli uplne poprve emoticon Jste z Jeseniku?

Prosim napiste mi jeste cenik, nase predstava je urcite kratky klip a pak kestli i strihate celodenni video, cca 30-60minut...

Dekuji moc.

Ivona
25. črc v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí