Last minute - kameraman

30. čvn 2022560
  • @kaculle16  Dobrý den, tento termín mám volný a mohu Vám svatbu natočit. Napište mi do zpráv pro více informací 🙂 Děkuji

• Krásný den milé nevěsty,
    pokud hledáte last minute kameramana, tak mohu nabídnout celý volný červenec. 🙂

Zdraví Martin.

• Hezký den všem,
    hlásím aktuálně volný termín 23. května - celá ČR, cestovné zdarma, sleva na 12tis Kč za 12h natáčení (ale u menším svateb se rád domluvím), běžná cena 36tis Kč. Budu se těšit! Petr, Perky Pug Films

• Sponzor fóra
  • Hezký den,
    nabízím last minute uvolněné termíny květen/červen:
    16.5., 23.5., 29.5., 30.5., 5.6., 6.6., 12.6., 13.6., 20.6., 26.6.
    SLEVA 30% NA TYTO TERMÍNY!

• Dobrý den,

sháním narychlo kameramana na natočení obřadu 27.6.2020. Svatba je poblíž České Skalice. Moc děkuji a případné nabídky poprosím do zpráv.

• Uvolnil se nám termín 1.8.2020
    nabízíme foto a i video nejlépe dohromady 🙂

• 4.7. 2020 Jihomoravský kraj, Znojmo, Jaroslavice. Sháníme svatebního kameramana. Najde se někdo prosím?
    Holikova-michaela@seznam.cz

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Nevěsta hledá kameramana, bohužel nám domluvený odřekl. 17.7. Praha, natáčení cca 11-17:30hod. Výstupem krátké video na píseň, optimálně celý záznam obřadu, ale to je na dohodě. Nabídky s cenou a jednou ukázkou do zprávy, děkuji.

• @pet8_  Dobrý večer, rád přijedu. Více info máte ve zprávě.

• Sháníme kameramana na 4.7.2020 na svatbu v Horní Čermné. Pardubický kraj.
    Předem děkuji za nabídky.

• Na poslední chvíli sháním kameramana na svatbu dne 8.8.2020 - Brno-venkov. Obřad v 11 hod. Předem děkuji za nabídky 🙂

• 19.9 2020 zámek Dobřenice (u Hradce Králové) - sháníme někoho, kdo by nám natočil nás den. Děkujeme za nabídky 🙂

• Sponzor fóra
  • Aktuálně mi vypadl termín 10. 10. 2020! Krásný datum, skvělej měsíc – kdybyste sháněli kameru, jsem váš člověk ♥ těším se! Petr

• Dobrý den,

sháním kameramana na celodenní natáčení svatby konané dne 19.9.2020 v Horském hotelu Excelsior v Horné Lomné. Předem děkuji za odpovědi.

S pozdravem
    Veronika Jirková

• Dobrý den,
    uvolnil se mi termín na 19.9.2020. Kdyby měl někdo zájem můžu natočit. Pouze Zlínsky kraj a jeho blízké okolí.

• Dobrý den,
    vzhledem ke stávající situaci nebudeme mít na svatbě naše babičky a dědečky, Rádi bychom tedy udělali svatební video. Shánímě šikovného člověka, který by natočil naši svatbu 10.10.2020 v Hlohovicích. Počítáme s natáčením cca od 11:30 do 20hodin. Výsledkem by mělo být svatební klip + kompletní záznam obřadu.

Pokud má někdo zájem, budu rád, když mi pošlete nabídku zde, nebo na mara.cihak@gmail.com

Budu se těšit, Marek

• @mockingjay  Hezký den, mrkněte na webovky a kdyžtak se mi ozvěte v kontaktech, určitě se nějak domluvíme 😉slight_smile: Petr

• Dobrý den,
    nabízím LAST MINUTE 2021 v těchto termínech:
    6.3., 13.3., 20.3., 27.3., 3.4., 10.4., 17.4., 24.4., 1.5.,
    SLEVA 30% na natáčení svatebních obřadů po celé republice. Napište si o cenovou nabídku. Zdraví Bajer video

• Kameramanka nabízí volné termíny na jaro 2021 - celá ČR.
    Pro srdcaře, kteří i přes obtížnou dobu nechtějí odkládat zpečetění svého vztahu.
    A pro nevěsty, které zrovna netouží nechat se okukovat od kameramana - muže 😉
    Cena 15 000.- za celý den od rána do noci, včetně dopravy.

• Dobrý den, nabízím své služby kameramana. Napište mi jaké hledáte datum a obratem Vám dám vědět.

Sídlím v Praze, ale jezdím po celé ČR. Ceny začínají na 9.999,- Kč a při rezervaci termínu do konce měsíce duben, sleva 1.000kč. Vše podloženo smlouvou.

Mé práce najdete na mých stránkách www.tazkymateo.cz.
    Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat na mém profilu, či přes mé stránky.

• Ahoj všem, uvolnil se mi termín 31. července, dojedu kamkoli po ČR na foto nebo video, víc info na profilu! Nabídnu rád 30% slevu.

• Museli jsme kvůli změně termínu odříct termín 14.8.2021 u Lukáše Kladníčka. Dle mě je to jeden z nejlepších fotografů/kameramanů v ČR, tak třeba se někomu ta informace bude hodit. 😊

• 18.6.2022 - Last minute KAMERAMAN na svatbu Praha. Našel by se někdo? Díky za odpověď 🙂 Věra & Marek

• Skončil jsem práci na dlouhodobém projektu a mám volné léto. Pokud sháníte kameramana na poslední chvíli, rád Vaši svatbu zachytím.
    Ukázky práce: svatby.trabalik.cz

• Dobrý den, nenajde se zde svatební kameraman, který by měl volno tuto sobotu 2.7.2022 ? Jihomoravský kraj. Děkuji.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Nechte mě zachytit Váš jedinečný den.🍀
    Těším se na nové svatební příběhy v roce 2022. 🙏👇
    Zmolda video
    Praha - východ
    Video & Dron

Budu tichým stínem na Vašem svatebním dni, zaznamenám vše důležité a vytvořím živou vzpomínku, která chytí za srdce...
    Články od našich partnerů
    Dokonalá svatba? S těmito 5 tipy to hravě zvládnete
    Výběr svatebního termínu podle numerologie
    4 tipy pro moderní a zároveň nadčasové svatební fotografie
    Archiv článků od partnerů