Last minute - kameraman

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsi Profesionál-kameraman a máš ještě volné termíny v nejbližších 4 víkendech? Jsi nevěsta a hledáš na poslední chvíli někoho, kdo Ti natočí video? Pokud jsi kameraman, nabídni zde své volné termíny (konkrétní datum) jako "Last minute" a najdi nevěstu, která Tě hledá! Uveď i zvýhodněnou cenu a oblast ČR, kde působíš. Do diskuze mohou přispívat jen ti kameramané, kteří u nás mají profil Profesionála. Jestli jsi nevěsta a potřebuješ rychle najít kameramana, napiš do této diskuze datum a město, kde se Tvá svatba koná! Diskuze není určena pro doporučování kameramanů, které znáte nebo Vám točili svatbu, nebo pro volné termíny jiných kameramanů než našich Profesionálů. Jsi-li kameraman a chceš se zapojit, musíš se nejdříve registrovat jako Profesionál. Chcete-li reagovat na některou nabídku, napište dotyčnému vzkaz do IP (Interní pošty). Tak si podrobnosti dohodnete už mezi sebou a diskuze zůstane přehledná - budou zde jen nabídky a poptávky. ------------------------ Abychom se v příspěvcích lépe orientovali, pojďme je začít vždy datem a místem: Kameraman nabízí volný termín: "9.6. - Liberec nebo i celá ČR - Na tento den nabízím své služby na 10 hodin za 6.000 Kč, doprava v ceně. Záznam na 2x DVD ve speciálním svatebním obalu." Nevěsta hledá kameramana: "2.6. - Plzeň - Můj miláček nahlásil před půl rokem našemu kameramanovi špatný termín :-( Nemá zde někdo náhodou ještě volné kapacity?"
Odpovědět
Profilova fotka
@kaculle16 Dobrý den, tento termín mám volný a mohu Vám svatbu natočit. Napište mi do zpráv pro více informací :) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den milé nevěsty, pokud hledáte last minute kameramana, tak mohu nabídnout celý volný červenec. :-) Zdraví Martin.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den všem, hlásím aktuálně volný termín 23. května - celá ČR, cestovné zdarma, sleva na 12tis Kč za 12h natáčení (ale u menším svateb se rád domluvím), běžná cena 36tis Kč. Budu se těšit! Petr, Perky Pug Films
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabízím last minute uvolněné termíny květen/červen: 16.5., 23.5., 29.5., 30.5., 5.6., 6.6., 12.6., 13.6., 20.6., 26.6. SLEVA 30% NA TYTO TERMÍNY!
Odpovědět
Dobrý den, sháním narychlo kameramana na natočení obřadu 27.6.2020. Svatba je poblíž České Skalice. Moc děkuji a případné nabídky poprosím do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Uvolnil se nám termín 1.8.2020 nabízíme foto a i video nejlépe dohromady :)
Odpovědět
4.7. 2020 Jihomoravský kraj, Znojmo, Jaroslavice. Sháníme svatebního kameramana. Najde se někdo prosím? Holikova-michaela@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Nevěsta hledá kameramana, bohužel nám domluvený odřekl. 17.7. Praha, natáčení cca 11-17:30hod. Výstupem krátké video na píseň, optimálně celý záznam obřadu, ale to je na dohodě. Nabídky s cenou a jednou ukázkou do zprávy, děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@pet8_ Dobrý večer, rád přijedu. Více info máte ve zprávě.
Odpovědět
Sháníme kameramana na 4.7.2020 na svatbu v Horní Čermné. Pardubický kraj. Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Na poslední chvíli sháním kameramana na svatbu dne 8.8.2020 - Brno-venkov. Obřad v 11 hod. Předem děkuji za nabídky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
19.9 2020 zámek Dobřenice (u Hradce Králové) - sháníme někoho, kdo by nám natočil nás den. Děkujeme za nabídky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Aktuálně mi vypadl termín 10. 10. 2020! Krásný datum, skvělej měsíc – kdybyste sháněli kameru, jsem váš člověk ♥ těším se! Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sháním kameramana na celodenní natáčení svatby konané dne 19.9.2020 v Horském hotelu Excelsior v Horné Lomné. Předem děkuji za odpovědi. S pozdravem Veronika Jirková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvolnil se mi termín na 19.9.2020. Kdyby měl někdo zájem můžu natočit. Pouze Zlínsky kraj a jeho blízké okolí.
Odpovědět
Dobrý den, vzhledem ke stávající situaci nebudeme mít na svatbě naše babičky a dědečky, Rádi bychom tedy udělali svatební video. Shánímě šikovného člověka, který by natočil naši svatbu 10.10.2020 v Hlohovicích. Počítáme s natáčením cca od 11:30 do 20hodin. Výsledkem by mělo být svatební klip + kompletní záznam obřadu. Pokud má někdo zájem, budu rád, když mi pošlete nabídku zde, nebo na mara.cihak@gmail.com Budu se těšit, Marek
Odpovědět
Profilova fotka
@mockingjay Hezký den, mrkněte na webovky a kdyžtak se mi ozvěte v kontaktech, určitě se nějak domluvíme 😉) Petr
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím LAST MINUTE 2021 v těchto termínech: 6.3., 13.3., 20.3., 27.3., 3.4., 10.4., 17.4., 24.4., 1.5., SLEVA 30% na natáčení svatebních obřadů po celé republice. Napište si o cenovou nabídku. Zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Kameramanka nabízí volné termíny na jaro 2021 - celá ČR. Pro srdcaře, kteří i přes obtížnou dobu nechtějí odkládat zpečetění svého vztahu. A pro nevěsty, které zrovna netouží nechat se okukovat od kameramana - muže 😉 Cena 15 000.- za celý den od rána do noci, včetně dopravy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby kameramana. Napište mi jaké hledáte datum a obratem Vám dám vědět. Sídlím v Praze, ale jezdím po celé ČR. Ceny začínají na 9.999,- Kč a při rezervaci termínu do konce měsíce duben, sleva 1.000kč. Vše podloženo smlouvou. Mé práce najdete na mých stránkách www.tazkymateo.cz. Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat na mém profilu, či přes mé stránky.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahoj všem, uvolnil se mi termín 31. července, dojedu kamkoli po ČR na foto nebo video, víc info na profilu! Nabídnu rád 30% slevu.
Odpovědět
Museli jsme kvůli změně termínu odříct termín 14.8.2021 u Lukáše Kladníčka. Dle mě je to jeden z nejlepších fotografů/kameramanů v ČR, tak třeba se někomu ta informace bude hodit. 😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
18.6.2022 - Last minute KAMERAMAN na svatbu Praha. Našel by se někdo? Díky za odpověď 🙂 Věra & Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Skončil jsem práci na dlouhodobém projektu a mám volné léto. Pokud sháníte kameramana na poslední chvíli, rád Vaši svatbu zachytím. Ukázky práce: svatby.trabalik.cz
Odpovědět
Dobrý den, nenajde se zde svatební kameraman, který by měl volno tuto sobotu 2.7.2022 ? Jihomoravský kraj. Děkuji.
Odpovědět
16.7. Český Šternberk, je tu ještě nějaký kameraman s dronem a volným termínem? 😅
Odpovědět
Profilova fotka
Kameraman volné termíny zima 2022. Last minute ceny. za 9000 Kč celodenní natáčení včetně dronu po celé ČR. 🙂
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?