Kvalitní kameraman na svatbu 7.9.2013, najde se?

Profilova fotka
Poslední týden jsem zanedbala své vlastní dítě a svůj volný čas jsem věnovala hledáním kameramana na svou svatbu, která se žel koná 7.9.2013... Pro všechny ostatní zoufalé nevěsty nemám dobrou zprávu. Já, jako jistě mnoho dalších, jsem byla přesvědčena, že kameramana na své svatbě nepotřebuji - žila jsem v domnění, že existují jen strašlivá videa s půlhodinovým záběrem na ošklivého oddávajícího a popotahující babičky... A pak jsem měla tu "smůlu", že jsem narazila na snímek manželů Horejšových (SpecialMomenttečkacz) a začala tenhle dlouhý maratón... Bohužel, můj termín byl již rezervovaný a tak nezbývalo než se pustit do hledání "toho pravého", v pravé podstatě těchto slov mám doma hned dva... malinkého a velkého... Jenže "ten pravý" kameraman je v nedohlednu. Člověk by nevěřil jak obrovský je rozdíl mezi perfektním, dobrým a špatným snímkem. Těch perfektních je pomálu a tak těm nevěstám, které mají to štěstí a nevdávají se 7.9.2013 doporučuji se obrátit na Veroniku a Michala Horejšovi, Leoše Brabce, Libora Svobodu, Michala Cigánka, Jozefa Žitňanského nebo Janu Buškovou (řekla bych, že svatby nejsou její dlouhodobou náplní, ale má osobitý styl za nekřesťanské ceny)... Nečekejte kameramany za pár tisícovek, ale čekejte výsledek, na který se jistě rádi znovu a znovu podíváte, a který vám budou kamarádky závidět... Všichni, kromě Jany Buškové (která už je i mimo mou představu o ceně), jsou na 7.9. již obsazeni, tedy si nemusíte lámat hlavy s jejich oslovováním. Já se rozhodla si od Veroniky a Michala nechat udělat alespoň předsvatební video, protože jejich práce za to stojí, mají neuvěřitelně lidský přístup a to jsem si s nimi vyměnila jen pár mailů... No a svatební kameraman? V nedohlednu... Najde se nějaký, ochotný konkurovat téhle sestavě?
Odpovědět
Profilova fotka
@razab1 Nejsem kameraman a tudíž mám jen názor, co se mi líbí - a mám rád http://www.beremese.cz/katalog/firma/... Honza
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, mrkněte na můj web a ukázky videoklipů za rozumnou cenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@razab1 mrkni na whitelife.cz manžele Brzákovi moc doporučuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@honzajezdik_photography Díky za doporučení, ale 7.9.2013 mám obsazeno.
Odpovědět
Profilova fotka
@afilmcz Aha. No jo, tak pak je to vyřešeno. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pan Čulík je jasný a manželé Brzákovi jsem obeslala, ti mají ty spoty moc pěkné... Děkuji za typ:)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@razab1 Zkus kouknout na Profimovie, my jsme byli spokojení a spolupráce byla super:-) A jak píšeš konečný výsledek není žádná nuda na kterou se koukneš max. jednou...
Odpovědět
Profilova fotka
.... dobrý den, ten Váš datum je nějaký asi prokletý, protože i já jsem musel již odmítnout několik požadavků právě na video ale věřím, že určitě najdete .... :) držím pěsti.....!! a souhlasím s názorem - katkaatom - video celé svatby a potom videoklip nemusí být v té samé kvalitě..... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zzproduction není prokletý, podle hvězd je to naopak vhodné datum k uzavření pevného a trvalého sňatku :-) tudíž je velmi oblíbené, navíc napsáno 7.9.´13 vypadá také zajímavě, proto tolik poptávek, protože se bere hodně lidí, také jsme se původně chtěli brát v tento den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anunek Beru si Dána a v Dánsku říkají 7-9-13 a klepou na dřevo, když doufají, že se něco povede :) Také jsme přemýšleli o tomto datu, ale nakonec se rozhodli pro jiné. Vím, že je to úplně mimo mísu, ale je to hezké datum. Přeji hodně štěstí s kameramanem...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, natáčíme svatební obřady po celé ČR, mohu Vám tedy pomoci. koukněte pro inspiraci na naše stránky.Netáčíme ve full hd kvalitě 16:9.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@razab1 Zkoušela jste oslovit The Moments?
Odpovědět
Profilova fotka
The moments maji plno, nakonec jsme vybirali mezi manzeli Brzakovymi - na zdejsi doporuceni (mimochodem moc dekuji, uz jsme s nimi domluveni) a panem Sevcikem, oba byli velmi laskavi a vstricni.... No... Nevesty... Ty co jeste nemaji zamluveno budou tezko hledat... Jsem nesmirne stastna, ze tohle tema muzu pustit z hlavy... A ted uz se jdu venovat tomu nasemu drobkovi nez budu mit z domecku kulnicku:)))
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím budoucí svatebčany. Pokud někdo stále tápete po atraktivním svatebním videu, rád nabídnu svoje služby. Ukázky mojí práce naleznete pod kartou nebo na webu. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
njn 7.9. už máme taky obsazeno.
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba budete spokojena i s námi :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve FULL HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR a ceny máme přijatelné, mohu také zajistit za dobré peníze i fotografa a na větší vzdálenosti jezdíme jedním autem. Prosím koukněte na naše ukázky a informace na našem webu. Pokud budete mít zájem, prosím kontaktujte Nás co nejdříve, data se rychle plní ! s pozdravem Mirosav Bajer, Videotvorba BAJER Pardubice PS: Váš datum máme zatím volný!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?