Kreativní kameraman 9.7.2016 okolí Sedlčan

Má z vás ještě někdo volný termín? Mrkla bych se na nabídky a ceny :) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vás ještě vzít, tento termín je hodně oblíbený :), info posílám do Vaší pošty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím jo! :) Je to moje poslední sobota v červenci, tak mrkněte na profil a webovky, budu rád a budu se těšit :) kreativní snad jsem, ostatní to často říkaj :D mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Já zapomněla na jednu informaci - jedná se o dvojsvatbu :-), ale nebude to žádný harakiri, nebojte, chceme prostě úplně normálně zaznamenat náš den, bez omáčky a v pohodě .... Moc děkuji, mrknu na vaše weby, domluvíme se s druhou nevěstou a dáme vědět....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na pár ukázek: https://vimeo.com/channels/801494 Pokud by Vás něco z toho zaujalo, dejte prosím vědět :-) Kurt Neubauer & Tomáš Javůrek
Odpovědět
Profilova fotka
@lentilcka Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?