Kameran na svatbu 6.10.2018 Zlínsko

14. kvě 20187

Ještě nějaký volný kameran na 6.10.? Nejlépe z okolí Zlína?

• Dobrý den
    Termín máme zatím volný.
    Rádi natočíme Váš svatební den. Výsledky naší práce můžete shlédnout na našem profilu.
    Světlana a Radek

• @majinka0007
    Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu natočím 🙂 Jsem sice z Ostravy, ale není to tak daleko. Do zprávy jsem Vám zaslal potřebné info.

Hezký den přeji.
    Adam Gajdoš

• @ majinka0007 Dobrý den,

Váš říjnový termín máme zatím volný. Více informací máte v soukromé zprávě 🙂

Mějte se hezky

S pozdravem
    Vacek Roman, R&L Video

• Sponzor fóra
  • @majinka0007
    Dobrý den, naši nabídku jsem Vám zaslal do pošty. V případě zájmu mě kontaktujte.
    Hezký den
    Petr Měrka

• Dobrý den, 6.10. máme ještě volno. Jsme ze Zlínska, mrkněte na naše ukázky - rádi Vás natočíme 😉

• Posílám nabídku 🙂

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den, jsem přímo ze Zlína a tento termín mám zatím volný. Mrkněte na můj profil a klidně se ozvěte 🙂 Budu se těšit. Jan Švec

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Svatební videa a sestřihy ze společenských událostí jsou mojí specialitou. Můj styl je spíše pozorovatelský, proto do dění zasahuji co nejméně.

Budu tichým stínem na Vašem svatebním dni, zaznamenám vše důležité a vytvořím živou vzpomínku, která chytí za srdce...
    Videoprodukce nabízí nevěstám a ženichům svatební video na klíč (od natočení až po střih, zvuk a grafiku). Jedná se o moderní videa v HD kvalitě.
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů