Kameraman - Zlínský kraj na 20.8.2016

Zdravím :) prosím, prosím..nevíte o nějakém šikovném kameramanovi ? Nějaké tipy, doporučení..Děkuji :-)
Odpovědět
@evca94 ahoj my budeme mit kameramany menzele Matejikovi z Uherskeho Ostrohu :)
Odpovědět
@monikcka A víc info prosím? Kde najdu nějakou jejich tvorbu apod..?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Karviné rád Vám nabídnu mé služby kameramana na svatbě. Navštivte prosím můj web kde naleznete základní info, ukázky i ceny. :-) Hezký den Tomáš Válek
Odpovědět
@evca94 najdi si na netu www.studiomatejik.cz
Odpovědět
@monikcka Děkujiii :)
Odpovědět
@evca94 kdyby ti to nenaslo nic tak dej jen www.matejik.cz
Odpovědět
@monikcka Jojo, už jsem na to přišla :-D jen jsem nikde nanarazila přímo na jeho videa ze svateb, zkusím kouknout ještě
Odpovědět
Profilova fotka
@evca94 Zkus Jirku Májka. Je tady na beremku v profesionálech. Máme delší video a pak klip. Byli jsme spokojení.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme prozatím volný, proto bych Vám rád nabídl naše služby. Jsme ze Zlínska. Navštivte prosím náš web, kde naleznete veškeré informace, ceník, ukázky prací, nebo třeba také reference našich zákazníků. V případě zájmu mně kdykoli kontaktujte. Při uzavření objednávky do konce roku garantujeme letošní ceny. Hezký den Petr Měrka
Odpovědět
@evca94 ukazky mas na hore jak je kontakt a cenik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se vám naše práce líbí, tak se ozvěte. Natáčíme i fotíme.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@evca94 Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?