Kameraman - Zlínsko - 30.5.2015 - tipy a nabídky

Zdravím diskutující, mohla bych vás požádat o tip na kameramana se zajímavými nápady na svatbu 30.5.2015. Nepředstavuji si cenu 3 tis., ale zase se z té částky nechci posadit na židli. Prosím nevěsty o nějaké tipy, případné nabídky a cenníky do zprávy. Díky M.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, zaslala jsem Vám nabídku interní poštou. Mrkněte na ni, kdybyste měla zájem, můžeme si zavolat a detailněji probrat Vaší (a naší) představu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, zkuste mrknout na Abstinent production, jestli se vám bude jejich tvorba líbit. Jenom nevíme, jestli mají termín ještě volný. J+P
Odpovědět
Profilova fotka
@misad84 Dobrý večer, dovolím si zaslat naši nabídku. Naše práce a více informací naleznete v odkaze pod tímto textem. Nejsme přímo ze Zlínska, ale velmi často v okolí natáčíme. Budeme se v případě zájmu těšit na setkání. S pozdravem Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Také si dovolím přiložit naši nabídku. Radi Vám v příštím roce natočíme Váš velký den. Jsme ze Zlínska. Navštivte prosím náš web, kde naleznete veškeré informace, ukázky prací, ceník, nebo také reference našich zákazníků. V případě Vašeho zájmu mně kdykoli kontaktujte. Při podpisu objednávky do konce roku Vám budeme garantovat letošní cenu. Hezký večer Petr Měrka P+Pvideostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky.... Zlínsko máme kousek a známe dobře okolí ... :) pokud budete mít zájem tak veškeré další možnosti můžeme probrat osobně.... Hezký den ..... Z+Z
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rádi se o Vás postaráme a Vaši svatbu natočíme. Podívejte se prosím na náš web, jsem si jist že Vás zaujmeme. Stačí zavolat a o vše ostatní se již postaráme. Budu se těšit na spolupráci. Za AP Fotostudio Jakub Jeník - head of video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i na náš web.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, velice rádi Vás uvítáme i na našem webu. Přeji krásný zbytek dne Zdeněk Brel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také volný. Podívejte se i na náš web a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
ZA MĚ NA 100% MARTIN CIGÁNEK... nejkrásnější videa,co jsem kdy viděla...super chlap...vše na 1 :) mrkněte tady: www.martinciganek.cz my ho měli na svatbě a nemůžeme si ho vynachválit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Podívejte se na mé videoklipy třeba se Vám budou líbit.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?