Kameraman za rozumnou cenu 18.9.2015

Profilova fotka
Sháníme šikovného a kreativního kameramana 8-) na náš velký den, který nebude příliš drahý a přesto jeho práce bude stát za to. Najde se někdo takový za rozumnou cenu na naši svatbu v Úžicích u Kralup nad Vltavou? ;-) Děkuji předem za cenové nabídky a ukázky videí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@peisis Dobrý den, poslal jsem Vám cenovou nabídku, koukněte do pošty, na ceně se jistě domluvíme. zdraví Bajer video Pce
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám svatbu natočím. Podívejte se na můj web, naleznete tam ceník a portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
@peisis zkus royalproduction...Bydli asi 2km od Uzic meli jsme je na svatbe letos v kvetnu a byli jsme spokojeni..pan tam byl s nama od rana do krajeni dortu asi do cca 16h a platili jsme 5tis..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme také volný! Točíme po celé ČR. Na webu naleznete řadu ukázek a ceník. https://youtu.be/iWMG6kdqoO8?list=PLe... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tento termín Vám mohu svatební video natočit. Mám profesionální techniku, díky které následně sestříhám neobyčejné video z Vašeho dne. Podívejte se na mou tvorbu. Přeji krásné letní dny.
Odpovědět
Profilova fotka
Již jsme našli kameramana pro náš den. Děkuji za nabídky. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?