Menu Forum

Kameraman za rozumnou cenu 18.9.2015

16. srp 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
peisis
16
Registrovala se 9. října 2014 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků a 1 inzerát. Má 19 přátel. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
peisis
16
Registrovala se 9. října 2014 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků a 1 inzerát. Má 19 přátel. Region Mělník.
 Sháníme šikovného a kreativního kameramana emoticon na náš velký den, který nebude příliš drahý a přesto jeho práce bude stát za to. Najde se někdo takový za rozumnou cenu na naši svatbu v Úžicích u Kralup nad Vltavou? emoticon
Děkuji předem za cenové nabídky a ukázky videí. emoticon
23. črc 2015 v 05:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@peisis Dobrý den, poslal jsem Vám cenovou nabídku, koukněte do pošty, na ceně se jistě domluvíme. zdraví Bajer video Pce
23. črc 2015 v 10:11  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flamvideos
Svatební video - HD a moderní provedení
Miroslava Flam PRO

Foto a video - Region Praha
7
fotoportrét
fotoportrét
flamvideos
Svatební video - HD a moderní provedení
Miroslava Flam PRO

7
 Dobrý den,
ráda Vám svatbu natočím. Podívejte se na můj web, naleznete tam ceník a portfolio.
24. črc 2015 ve 12:01  •  www.flamvideos.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
1nelinka (31 r.)
26
Registrovala se 24. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 303 příspěvků a 1 inzerát. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 30. května 2015
    Užice
fotoportrét
fotoportrét
1nelinka (31 r.)
26
Registrovala se 24. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 303 příspěvků a 1 inzerát. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 30. května 2015
    Užice
 @peisis zkus royalproduction...Bydli asi 2km od Uzic meli jsme je na svatbe letos v kvetnu a byli jsme spokojeni..pan tam byl s nama od rana do krajeni dortu asi do cca 16h a platili jsme 5tis..
24. črc 2015 ve 13:02  •  Svatba byla v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

9

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

9

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 2 lety)

Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
27. črc 2015 v 11:59  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
11. srp 2015 ve 21:31 • flipproduction
fotoportrét
fotoportrét
videostiburek
Videoprodukce Stibůrek
Jan Stibůrek PRO

Foto a video - Region Benešov
19

“Vydařená svatba Dany a Jakuba ve Zlíně! https://youtu.be/ArsN7sQzZFU”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
videostiburek
Videoprodukce Stibůrek
Jan Stibůrek PRO

Foto a video - Region Benešov
19

“Vydařená svatba Dany a Jakuba ve Zlíně! https://youtu.be/ArsN7sQzZFU”
(Před 5 měsíci)

Dobrý den,
tento termín máme také volný! Točíme po celé ČR. Na webu naleznete řadu ukázek a ceník.
https://youtu.be/iWMG6kdqoO8?list=PLeCL51_NbCpSz63sBPWHQZRSiv7wA90en
emoticon
11. srp 2015 ve 23:56  •  www.videostiburek.cz/video  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flipproduction (32 r.)
Flipproduction
Ondřej Pekárek PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
flipproduction (32 r.)
Flipproduction
Ondřej Pekárek PRO

2
 Dobrý den,
v tento termín Vám mohu svatební video natočit. Mám profesionální techniku, díky které následně sestříhám neobyčejné video z Vašeho dne. Podívejte se na mou tvorbu.
Přeji krásné letní dny.
16. srp 2015 v 16:37  •  www.flipproduction.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
peisis
16
fotoportrét
fotoportrét
peisis
16
 Již jsme našli kameramana pro náš den. Děkuji za nabídky. emoticon
16. srp 2015 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí