Menu Forum

Kameraman za rozumnou cenu 18.9.2015

16. srp 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
peisis
16
Registrovala se 9. října 2014 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 19 přátel. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
peisis
16
Registrovala se 9. října 2014 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 19 přátel. Region Mělník.
 Sháníme šikovného a kreativního kameramana emoticon na náš velký den, který nebude příliš drahý a přesto jeho práce bude stát za to. Najde se někdo takový za rozumnou cenu na naši svatbu v Úžicích u Kralup nad Vltavou? emoticon
Děkuji předem za cenové nabídky a ukázky videí. emoticon
23. črc 2015 v 05:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@peisis Dobrý den, poslal jsem Vám cenovou nabídku, koukněte do pošty, na ceně se jistě domluvíme. zdraví Bajer video Pce
23. črc 2015 v 10:11  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flamvideos
Svatební video - HD a moderní provedení
Miroslava Flam PRO

Foto a video - Region Praha
7
fotoportrét
fotoportrét
flamvideos
Svatební video - HD a moderní provedení
Miroslava Flam PRO

7
 Dobrý den,
ráda Vám svatbu natočím. Podívejte se na můj web, naleznete tam ceník a portfolio.
24. črc 2015 ve 12:01  •  www.flamvideos.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
1nelinka (31 r.)
26
Registrovala se 24. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 303 příspěvků a 1 inzerát. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 30. května 2015
    Užice
fotoportrét
fotoportrét
1nelinka (31 r.)
26
Registrovala se 24. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 303 příspěvků a 1 inzerát. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 30. května 2015
    Užice
 @peisis zkus royalproduction...Bydli asi 2km od Uzic meli jsme je na svatbe letos v kvetnu a byli jsme spokojeni..pan tam byl s nama od rana do krajeni dortu asi do cca 16h a platili jsme 5tis..
24. črc 2015 ve 13:02  •  Svatba byla v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
27. črc 2015 v 11:59  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
11. srp 2015 ve 21:31 • flipproduction
fotoportrét
fotoportrét
videostiburek
Videoprodukce Stibůrek
Jan Stibůrek PRO

Foto a video - Region Benešov
19

“Vydařená svatba Dany a Jakuba ve Zlíně! https://youtu.be/ArsN7sQzZFU”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
videostiburek
Videoprodukce Stibůrek
Jan Stibůrek PRO

Foto a video - Region Benešov
19

“Vydařená svatba Dany a Jakuba ve Zlíně! https://youtu.be/ArsN7sQzZFU”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den,
tento termín máme také volný! Točíme po celé ČR. Na webu naleznete řadu ukázek a ceník.
https://youtu.be/iWMG6kdqoO8?list=PLeCL51_NbCpSz63sBPWHQZRSiv7wA90en
emoticon
11. srp 2015 ve 23:56  •  www.videostiburek.cz/video  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flipproduction (32 r.)
Flipproduction
Ondřej Pekárek PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
flipproduction (32 r.)
Flipproduction
Ondřej Pekárek PRO

2
 Dobrý den,
v tento termín Vám mohu svatební video natočit. Mám profesionální techniku, díky které následně sestříhám neobyčejné video z Vašeho dne. Podívejte se na mou tvorbu.
Přeji krásné letní dny.
16. srp 2015 v 16:37  •  www.flipproduction.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
peisis
16
fotoportrét
fotoportrét
peisis
16
 Již jsme našli kameramana pro náš den. Děkuji za nabídky. emoticon
16. srp 2015 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí