Kameraman z okolí MB na 13.6.2015

Dobrý den, sháním kameramana na svatbu 13.6.2015. Obřad je v Kosmonosech(u Mladé Boleslavi) na zámku. Prosím o nějaké tipy :-) Rozhodneme se podle kvality a následně i podle ceny. Předem moc děkuji. Aneta.
Odpovědět
Profilova fotka
@sharesa ....volno. Ukazky a cenik na webu:
Odpovědět
Profilova fotka
@sharesa Dobrý den. Uvedený termín mám volný. Krátké ukázky a ceník najdete na webu pod příspěvkem. Celou svatbu uvidíte v provozovně. Hezký den přeji.
Odpovědět
Profilova fotka
@sharesa Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR a Slovensku. Jsme z Pardubic. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne. Také Vám můžeme udělat i Vámi zpívané hudební svatební klipy ve kterých si zahrají a zazpívají novomanželé, včetně svatebních hostů. Vše je na domluvě. Celý takto upravený záznam Vám předáme v originálním svatebním obale. DVD má i menu kapitoly. Koukněte na naše stránky pro více informací.
Odpovědět
@filmark děkuji za informaci :-)
Odpovědět
@lucie1711 děkuji za informaci.
Odpovědět
@video děkuji za informaci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, naše tvorba svatebního videa, svatebního klipu je tvořena klipovou technikou včetně leteckých záběrů. Našim cílem je, aby svatební video nebyla pouze romantika. Náš přístup je, aby pro novomanžele svatební kameraman nebyl přítěží, ale podílel se na zábavě a dobré atmosféře. Z toho pak vzniká veselý a vtipný svatební klip, který si novomanželé pouští s radostí opakovaně, krom samotného dvd. Ukázky a další zasílám do interní zprávy :) Michal Karabec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby. Pokud budete mít o naše služby zájem, napište mi prosím, domluvíme všechny detaily. Děkuji a přeji příjemný den. Zdeněk Krejcar - AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme zatím bez rezervace. Tvoříme moderní dynamická svatební videa. Specializujeme se na krátké aktraktivní klipy včetně delších sestřihů. Více než řeči napoví naše ukázka doposavaní práce na webových stránkách nebo zde pod kartou. Pro více informací nás prosím kontaktujte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte na můj web. Tento termín mám stále volný. Na stránkám mám jak ukázky videí, tak i ceník :-) S pozdravem Miroslava
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Vámi uvedený termínek máme volný, do zprávy Vám zasílám nabídku :-)
Odpovědět
Děkuji všem za ochotu. kameramana jsem již sehnala :-)
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?