Kameraman volný 22.7.2017?

Hledáme kameramana na 22.7.2017, obřad bude na zámku Loučeň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do soukromé zprávy Vám zasílám více informací :) S pozdravem Matějka, Art Weddings
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín zatím volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád natočím Vaší svatbu. Na mém profilu naleznete ukázky tvorby. V případě zájmu Vám rád poskytnu více informací :). J.S.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Ukázky a více informací naleznete v našem profilu. Nabízíme kvalitně zpracované video za přijatelné ceny s individuálním přístupem. Mamé několik balíčků, aby si vybral každý. Co od nás dostanete? (celý den) 3 - 5 minutový klip cca 25 minutové dlouhé video + cca 30 vteřinové promo v romantickém stylu do 2 dnů na YouTube Také nabízíme svatebního fotografa a svatební fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií nebo s fotografiemi v elektronické podobě. Podívejte se na naši práci a přhesvědčte se. Daniel Adámek -Zachyťto.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@mousen Dobrý den, moji nabídku jsem Vám poslal do zpráv. Přeji dobrý výběr a hezký den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín zatím volný, více info v SZ. Miroslav Brož
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a jsem přímo z Loučeně :-). Kdyby má práce (viz webovky) zaujala, rád svatbu natočím. Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám natočím profi technikou svatební den, na zámek Loučeň jezdím pravidelně a mám tam velké zkušenosti a přesně vím co natočit tak aby video ve finále nebylo dlouhé a nudné. Ceny máme přijatelné, více posílám do Vaší pošty. Zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
@mousen Dobrý den, termín se nám uvolnil, moc rádi přijedeme:-) Více informací máte v soukromé poště. Mějte se hezky S pozdravem Vacek Roman, R&L Video
Odpovědět
Profilova fotka
@mousen Dobrý den. Váš termín 22.7. mám volný a za výhodnou cenu nabízím video z celé svatby + krátký klip natáčené kamerou ve vysokém rozlišení Full HD, nebo krátké 10 minutové video plné emocí natáčené zrcadlovkami. Nově nabízím FOTO-BUDKU. Posílám Vám zprávu. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, zasílám info do zpráv :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?