Kameraman - svatba 21.6.2014 na zámku Lednice

Dobrý den, sháním kameramana na natočení svatby dne 21.6.2014 v Lednici. Od dopoledních příprav ženicha a nevěsty v hotelu, obřad na zámku a hostina v hotelu. Ideálně někoho, kdo může zůstat natáčet až do půlnoci, kdy bude tradiční slovenský zvyk čepčenie. Předem děkuji všem za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, odeslal jsem Vám zprávu do IP. Vše co jste napsala u mně není problém, protože natáčím jak dopolední přípravy tak i čepení nevěst - u nás v pohraničí celkem častý zvyk. Pokud budete mít zájem, podívejte se na mé webovky nebo facebook, kde najdete vše podstatné včetně referencí zákazníků. Děkuju a přeju pěkný den. Roman Cieslar
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme jako jediný v červnu ještě volný, a proto jsme Vám plně k dispozici. Natáčení od rána do pozdní noci není vůbec problém. Na Slovensku, kde je čepení téměř pravidelnou součástí svatby natáčíme třeba i do 2 - 3 hodin do rána. Proto Vám rádi natočíme Váš velký den. Navštivte prosím můj profil, nebo náš web, kde naleznete veškeré informace, nebo také reference našich zákazníků. Pokud se Vám naše práce bude líbit, tak se stačí jen ozvat. Přeji šťastnou ruku při výběru toho pravého kameramana. Hezký večer Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
@halale Dobrý den, poslal jsme Vám soukromou zprávu. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby - podívejte se na naše portfolio a věřím že Vás naše práce zaujme. Budeme se těšit na spolupráci. Jakub Jeník a Zdeněk Krejcar
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?