Kameraman svatba 12.6.2021 Olomoucký kraj

Dobrý den😀 hledám kameramana na svatební den 12.6.2021,který se bude konat v Bílé Lhotě (kousek od Litovle). Předem dekuji za tipy a případné nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem vám soukromou zprávu :) Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se postavíme do fronty :) ukázky a ceník najdete na našem webu. Ceny jsou konečné vč cesty. Ať vám vše dobře dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
Vážení a milí snoubenci, rád se stanu součástí Vaší svatby a zachytím nezapomenutelné okamžiky. Můžete se na mne 100% spolehnout a svůj den D si užít naplno. Jsem fotograf a kameraman na volné noze, působím v ČR i v zahraničí. Kreativní tvorba je pro mne posláním. Ceník a ukázky práce najdete na webu. Těším se na Vás! Eduard
Odpovědět
Profilova fotka
@simonicak Dobrý den, naši nabídku jsem Vám zaslal do pošty. V případě zájmu mně kdykoli kontaktujte. Hezký den Petr Měrka
Odpovědět
Dobrý den, jsem z Olomouce, Bílou Lhotu mám nedaleko a nabídku jsem Vám poslal do zpráv, Hezký den přeji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, podrobnosti a ukázku mé práce zasílám do interní zprávy :-) Fürst production
Odpovědět
Profilova fotka
@simonicak Dobrý den, tak to se vdáváme ve stejný den :-) Hodně štěstí, ať se Vám vše vydaří ;-)
Odpovědět
@karolina0812 Děkuji ;-) Vám také ať se vše vydaří a hlavně hodně štěstí :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?