Menu Forum

Kameraman s videoklipem Plzeň 4.6.2016??

15. bře 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzinka6 (29 r.)
37
Registrovala se 27. září 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 270 příspěvků. Má 11 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. června 2016
    Radyně, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
zuzinka6 (29 r.)
37
Registrovala se 27. září 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 270 příspěvků. Má 11 přátel. Region Plzeň.
    Radyně, Region Plzeň
 Hledám kameramana, který je schopný natočit svatbu i pak vytvořit videoklip cca 10min. Je takový, který si neřekne nehorázné ceny? Svatba bude na Radyni. Děkuji za tip.
19. únor v 10:47  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den, ano to co píšete jsem schopen Vám vytvořit, info posílám do Vaší pošty, tak koukněte. Zdraví Bajer video
19. únor ve 12:59  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzinka6 (29 r.)
37
    Radyně, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
zuzinka6 (29 r.)
37
    Radyně, Region Plzeň
 Dobrý den, děkuji, podívám seemoticon
19. únor ve 13:00  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@zuzinka6
Dobrý večer,

pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální

Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
20. únor ve 23:09  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvatelier
Pvatelier
Vladimír Pinker PRO

Foto a video - Region Plzeň
PRO Shop: 3 inzeráty
1

“Do 15.3. 2016 poskytujeme 20% slevu na celodenní balíčky foto+video”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
pvatelier
Pvatelier
Vladimír Pinker PRO

Foto a video - Region Plzeň
PRO Shop: 3 inzeráty
1

“Do 15.3. 2016 poskytujeme 20% slevu na celodenní balíčky foto+video”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den,
také si dovolím přispět emoticon Veškeré informace o nás na facebooku nebo na webu
24. únor v 18:28  •  www.pvatelier.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
okplus_tv (32 r.)
Svatba netradičně
Ing.Michal Karabec PRO

Foto a video - Region Louny
1
fotoportrét
fotoportrét
okplus_tv (32 r.)
Svatba netradičně
Ing.Michal Karabec PRO

Foto a video - Region Louny
1
 Dobrý den,
mnoho ukázek naší trochu netradiční práce a základní informace jsme Vám zaslali do interní zprávy.
Hezký den.
Tým TV OK PLUS
15. bře v 10:06  •  www.televizezatec.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

Foto a video - Region Brno
9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

Foto a video - Region Brno
9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den,

rád vám svatbu natočím emoticon je to jeden z mých posledních termínů, koukněte na web a profil a když se vám budu líbit, tak stačí napsat nebo zavolat emoticon

těším se!
Petr
15. bře v 10:44  •  www.noxphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí