Kameraman Praha 19.8.2016

Profilova fotka
Dobrý den, sháním kameramana na svatbu 19.8. pro vytvoření svatebního videa. Cena do 10 000 Kč. Obřad bude v bazilice sv. Petra a Pavla na Vyšehradě a hostina v Letenském zámečku. Pište mi zde nabídky, prosím. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám natočím Váš velký den, písněte mi, info posílám do Vaší pošty, děláme rychle a kvalitě a cenově dostupno pro všechny lidičky :) krásný den přeji Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, stačí mrknout na profil nebo webovky ;) mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku na svatební video jsem Vám poslal do interní zprávy. Přeji hezký den. Vladimír Dvořák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mnoho ukázek naší trochu netradiční práce a základní informace jsme Vám zaslali do interní zprávy. Hezký den. Tým TV OK PLUS
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Podívejte se na web. V případě zájmu mne kontaktujete. Krásný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám budu k dispozici, posílám zprávu :-).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?