Menu Forum

Kameraman Praha 15.5.2015, levný a kvalitní??

7. dub 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
vansik
7
Registrovala se 23. září 2012 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
vansik
7
Registrovala se 23. září 2012 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Praha.
 Hledame levneho a kvalitniho kameramana, co by nam natocil: ranni sraz, obrad, obed a prvni tanec. Neznate nejakeho, prosim?
27. led 2015 v 16:50  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@vansik Dobrý večer, v okolí Prahy i v ní samotné velmi často natáčíme. Nedokáži posoudit co je to levný kameraman, pro někoho je to do 5 tisíc, 10 tisíc, 15 tisíc, 20 tisíc a mohl bych pokračovat. Naši práci spolu s většinou informací naleznete v odkaze pod tímto textem. Třeba bychom Vás zaujali. S pozdravem Martin Lysek emoticon
27. led 2015 v 18:54  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete videa která Vás jistě zaujmou. Budeme se těšit na spolupráci. Mohlo by Vás zajímat, že pokud si od nás vezmete nejvyšší balíček, neplatíte žádnou dopravu. Jakub Jeník - kameraman
2. únor 2015 v 16:55  •  svatby.apfotostudio.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “PRO nemôže zverejňovať odkazy na webové stránky”
11. únor 2015 v 17:01 • prostudio2
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den,
velice rád Vám natočím a zpracuji Váš velký den. Natáčíme profi technikou ve full hd kvalitě a jezdíme po celé ČR a Slovensku, ceny máme přijatelné, více informací na našem webu. V případě zájmu nás kontaktujte. zdraví vás Bajer video
12. únor 2015 ve 13:27  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dvorakvideo
Dvořák VIDEO - videoslužby
Vladimír Dvořák PRO

Foto a video - Region Beroun
1

“Https://www.facebook.com/dvorakvideo”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
dvorakvideo
Dvořák VIDEO - videoslužby
Vladimír Dvořák PRO

Foto a video - Region Beroun
1

“Https://www.facebook.com/dvorakvideo”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den, nabízíme Vám naše služby s 20ti letou zkušeností. Naši práci si můžete prohlédnout na facebooku nebo na našich webových stránkách.
Nabízíme profesionalitu, zodpovědný přístup, spolehlivost a maximální nasazení. Specializujeme se na svatební videa již 20 let a jsme připraveni zodpovědět jakékoliv Vaše dotazy emoticon. Nezapomeňte, že fotografie a video je to jediné co Vám může připomenout Váš krásný den, tak přejeme šťastnou ruku při výběru toho správného profesionála. Věříme, že se rozhodnete správně. Vladimír Dvořák – Dvořák VIDEO.
4. bře 2015 ve 12:48  •  www.dvorak-video.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
6. dub 2015 ve 21:29 • annapu
fotoportrét
fotoportrét
flamvideos
Svatební video - HD a moderní provedení
Miroslava Flam PRO

7
fotoportrét
fotoportrét
flamvideos
Svatební video - HD a moderní provedení
Miroslava Flam PRO

7
 Dobrý den,
ráda Vám svatbu natočím. Podívejte se na můj web. Naleznete tam různé balíčky s cenami a ukázky videí.
7. dub 2015 ve 12:07  •  www.flamvideos.com  •  To se mi líbí