Kameraman Plzeň 25.2018

Dobrý den, hledám šikovného volného kameramana na termín 25.8.2018 v Plzni. Jednalo by se o natáčení svatby od přípravy do volné zábavy. Mám pocit, že už jsou snad všichni obsazení. Nabídne někdo své služby v tomto termínu? Děkuji. Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
@vanilka77 Hezký den, Lenko, rád Vaší svatbu natočím. Více informací a cenovou nabídku posílám do SZ. S pozdravem Jan Syrový.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku na svatební video jsem Vám poslal do interní zprávy. Přeji hezký den. Vladimír Dvořák
Odpovědět
Dobrý den, také jsem k dispozici :) Více informací posílám přes zprávy. Ať Vám pěkně vycházejí přípravy!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @vanilka77 , rád dorazím a vaši svatbu natočím. Nabídku jsem vám zaslal ve zprávě. Pěkný den, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @vanilka77 Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema, 4K rozlišení! Poslední ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=eNbfY... - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). - v letošním roce profesionální FOTOKOUTEK ZDARMA při objednání fotografa i kameramana na celý den! Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - Foto a Video :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanilka77 Dobrý den, termín je volný a rád přijedu, vše za normální ceny, nic přemrštěného :) Info Vám posílám do vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?