Kameraman Ostrava září 2016

Dobrý den, chtěla jsme doporučení na nějakého kameramana v okolí Ostravy. Budeme mít svatbu příští rok v září, obřad Bohumín, hostina Polsko. Děkuji za tipy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaellkaa Milá Míšo, rádi Vám nabídneme naše kameramanské služby. Nabízíme celodenní natáčení s kameramanem a technickým asistentem (také druhá kamera), hodiny práce příliš nepočítáme a jsme tak k dispozici od ranních příprav nevěsty až po závěrečnou afterparty. Jezdíme po celé republice i Slovensku. Jako výstup předáváme tříminutový svatební klip, video o délce zhruba 25 minut s dynamickým střihem a celý nesestřižený obřad. Do interní zprávy si dovoluji poslat konkrétní nabídku, včetně konečné ceny. A přeji prima den! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme sice z Brna a začínám s natáčením, ale třeba se Vám klip, co mám na profilu (+ je tam další info), bude líbit a domluvíme se :) budu se těšit, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, doporučuji @momentum výborně sehraná dvojice!! (a ve společnosti se mnou ještě o chlup lepší :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Karviné rád Vám nabídnu mé služby kameramana na svatbě. Navštivte prosím můj web kde naleznete základní info, ukázky i ceny. :-) Hezký den Tomáš Válek
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@doneja díky za tip
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den. Na našich webovkách máme mnoho ukázek sestřihů svatebního dne. Když se Vám bude práce líbit, neváhejte zavolat, napsat mail :) Krásný de :)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaellkaa Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Mimochodem, můžeme natáčet i ve více lidech a použít techniku, kterou jeden člověk nedokáže obsloužit (například záběry z více úhlů, kamerový jeřáb, apod.). Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
@michaellkaa dobrý večer, poslal jsem Vám info do Vaší pošty, tak koukněte,
Odpovědět
Profilova fotka
@michaellkaa Míšo mrkněte na náš web. Budu moc rád, pokud se Vám naše práce zalíbí, rád bych se totiž mrknul na svatbu do polskej republiky :-) :-) dostupnost termínu kdyžtak ověřte mejlem - díky :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?