Kameraman Olomoucko 23.9.2023

Profilova fotka
Zdravím, hledáme kameramana na 23.9.2023 s dronem, nejlépe oblast Olomouc, Mohelnice, Prostějov, Moravská Třebová. Náš budget je cca do 14tis Kč. Děkujeme 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte na můj kanál, třeba vás moje tvorba osloví, případně se ozvěte 😄 😄 Jsem z Olomouce, takže pohoda https://www.youtube.com/watch?v=1Dya0...
Odpovědět
Profilova fotka
@michal_hejl Dobrý den, můžete mi prosím zaslat do zpráv ceník? 🙂 Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád vám váš Svatební den natočím. Tento termín mám ještě volný. Koncová cena i s cestovným by byla 13 tis. Kč. Více informací včetně ukázek práce mám na svém profilu a webu. Každé svatební video i s dlouhou verzí a dronem. S přáním hezkého dne Roman Bláha
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenujeme se Tereza a Zdeněk, fotografka a kameraman, jsme mladý pár, který společně dokumentuje svatby a tvoří pro Vás příběhy po celé ČR 🙂 Většinou jezdíme jako sehraná dvojka, která se společně s Vámi zasměje, ale klidně za Vámi dojedeme jako jednotlivec 🙂 Více informací najdete na našem WEBU, který je na začátku tohoto příspěvku🙂 Nabízíme také další služby (fotokoutek či instax, fotoplátna, rekvizity a cedulky, svatební oznámení a noviny, kapela, DJ, kadeřnice, vizážistka a další..) 👍 Do soukromé zprávy Vám zasíláme více informací 💬 Těšíme se, až Vás poznáme 🙂 Foto - Video Chameleon 🦎
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, můžete si vybrat ze tří svatebních balíčků. Přeji hezký den Fürst
Odpovědět
Profilova fotka
Všem děkuji, už máme zařízeno 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také vám rádi nabídneme naše služby. Podívejte se na naši práci a v případě zájmu nás kontaktujte. Jsme z Brna a fotíme i kamerujeme v páru. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
@monika_strofova Dobrý den, napište mi zprávu a určitě něco vymyslíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, naši svatbu točil Zdeněk Vévoda z Olomouce a nemohli jsme vybrat lépe. Nejen, že přesně splnil naše očekávání, ale oproti jiným nebyl ani drahý. Po svatbě nám dodal téměř 5 minutový sestřih s hudbou, kterou jsme si vybrali a skoro dvouhodinové video s celou svatbou. Točil to i se svým kolegou, takže opravdu zachycené všechno 🙏 Až později jsme zjistili, že natáčel i svatbu herečky Evy Josefíkové 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem ze Šumperka a natáčím svatby včetně dronu 🙂 balíček s dronem mám za 15.000 Kč ale nedělá mi problém Vám slevit na 14.000 Kč 🙂 Pokud je nabídka stále aktuální 🙂 Přeji pěkný den, Maixner
Odpovědět
Profilova fotka
@monika_strofova Dobrý den, info jsem Vám poslal do Vaší zprávy, odepište mi tam, zdraví Bajer video
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?