Menu Forum

Kameraman Olomouc 25.4.2015

3. bře 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
masulka1967
7
Registrovala se 27. října 2014 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
masulka1967
7
Registrovala se 27. října 2014 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 Prosím je nějaký volný kameraman na 25.4.2015? Dlouho jsem se nemohla rozhodnout jestli kameramana na svatbu nebo ne.emoticon Ale nakonec chci emoticon
2. bře 2015 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
akcejn
2
Registrovala se 13. května 2012 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků.
  • Svatba byla 6. června 2015
    Prostějov, Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
akcejn
2
Registrovala se 13. května 2012 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků.
  • Svatba byla 6. června 2015
    Prostějov, Region Prostějov
 Doporucuji petrhajek.cz je i na FB
2. bře 2015 ve 21:35  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@masulka1967 Dobrý den,
natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR a Slovensku. Jsme z Pardubic.
Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne. Také Vám můžeme udělat i Vámi zpívané hudební svatební klipy ve kterých si zahrají a zazpívají novomanželé, včetně svatebních hostů. Vše je na domluvě. Celý takto upravený záznam Vám předáme v originálním svatebním obale. DVD má i menu kapitoly.
Dále nabízíme letecké záběry z RC dronu.
Mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem. Ceny máme přijatelné pro každého. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
2. bře 2015 ve 21:47  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
internetporadna
Jen naše video udrží vzpomínky na Vaši svatbu v pohybu!
Jan Přichystal PRO

Foto a video - Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
internetporadna
Jen naše video udrží vzpomínky na Vaši svatbu v pohybu!
Jan Přichystal PRO

Foto a video - Region Olomouc
 Jsme přímo z Olomouce a rádi Vám Váš významný den natočíme podle Vašich požadavků. Disponujeme technikou na profi úrovní, máme zkušeného kameramana i střihače. Ukázky našich zveřejnitelných prací můžete vidět na našem FB profilu, příp. na YouTube. Více v interní zprávě. emoticon
3. bře 2015 v 08:43  •  www. internetporadna.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního videa i fota. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
3. bře 2015 v 15:50  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí