Menu Forum

Kameraman okoli Brna 8.7.2017?

7. únor 2017  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
mmmiiiaaa
1
Registrovala se 22. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 8. července 2017
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
mmmiiiaaa
1
Registrovala se 22. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 8. července 2017
    Region Brno
 Dobry den,shanime kameramana z okoli Brna...obrad bude v Mikulove a hostina na statku v Dolnich Kounicich. Chteli by jsme zachytit jen obrad a cast hostiny...a udelat z toho svatebni video klip. Diky
5. únor 2017 ve 21:03  •  Svatba byla v červenci 2017  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

Foto a video - Region Brno
24

“Koukněte na klip z tradiční moravské svatby Zuzky a Radka. Jedli, pili, zpívali.. vůbec se mi nechtělo domů. https://vimeo.com/250475558 Kamera, střih, color: Jiří Májek http://www.svatebnivideo.majek.cz Rezervace na sezonu 2018 na info@majek.cz”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

Foto a video - Region Brno
24

“Koukněte na klip z tradiční moravské svatby Zuzky a Radka. Jedli, pili, zpívali.. vůbec se mi nechtělo domů. https://vimeo.com/250475558 Kamera, střih, color: Jiří Májek http://www.svatebnivideo.majek.cz Rezervace na sezonu 2018 na info@majek.cz”
(Před 4 měsíci)

@mmmiiiaaa Dobrý večer. Zkuste zvážit celodenní natáčení. Pokud bude kameraman natáčet pouze obřad a část hostiny, pravděpodobně nebude mít dost materiálu na samotný klip. Většina klipů které vidíte jsou z celého dne a obsahují veliké množství různorodých záběrů.
Poslal jsem Vám nabídku do zprávy a pokud Vás zaujme, budu rád. Jsem od Slavkova, můžeme se i sejít. V Mikulově budete mít pravděpodobně obřad na terase zámku a stodolu v Kounicích také velmi dobře znám. Mohu Vám ukázat videa z obou míst. emoticon
5. únor 2017 ve 21:49  •  www.svatebnivideo.majek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (39 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
9

“Http://www.beautyfoto.cz/index.php/galerie/svatebni-video/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (39 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
9

“Http://www.beautyfoto.cz/index.php/galerie/svatebni-video/”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den,
termín máme volný. Více v SZ.
6. únor 2017 v 09:24  •  www.beautyfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
roman00 (28 r.)
R&L Video
Roman Vacek PRO

Foto a video - Region Svitavy
5

“Milé nastávající nevěsty, uvolnili se nám dva srpnové termíny. Jedná se o 11.8.2018 a 18.8.2018 Pokud tedy stále hledáte svého kameramana a naše tvorba se Vám líbí, neváhejte se ozvat :-) Bude nám ctí být součástí Vašich významných dní. S pozdravem Vacek Roman, R&L Video”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
roman00 (28 r.)
R&L Video
Roman Vacek PRO

Foto a video - Region Svitavy
5

“Milé nastávající nevěsty, uvolnili se nám dva srpnové termíny. Jedná se o 11.8.2018 a 18.8.2018 Pokud tedy stále hledáte svého kameramana a naše tvorba se Vám líbí, neváhejte se ozvat :-) Bude nám ctí být součástí Vašich významných dní. S pozdravem Vacek Roman, R&L Video”
(Před 1 měsícem)

@mmmiiiaaa Dobrý den,

máte od nás zprávu v soukromé poště emoticon Rádi dorazíme. Mějte se krásně.
S pozdravem Vacek Roman, R&L Video
6. únor 2017 ve 22:55  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatejka (24 r.)
Art-weddings
Filip Matějka PRO

Foto a video - Region Praha
1

“Dobrý den, stále máme volné termíny na příští rok, takže mě v případě zájmu neváhejte kontaktovat, buď zde nebo na stránkách www.art-weddings.cz . Budu se na Vás těšit :)”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatejka (24 r.)
Art-weddings
Filip Matějka PRO

Foto a video - Region Praha
1

“Dobrý den, stále máme volné termíny na příští rok, takže mě v případě zájmu neváhejte kontaktovat, buď zde nebo na stránkách www.art-weddings.cz . Budu se na Vás těšit :)”
(Před 6 měsíci)

Dobrý den,

do soukromé zprávy Vám zasílám více informací emoticon

Hezký den, Matějka

Art Weddings
7. únor 2017 ve 13:38  •  art-weddings.cz  •  To se mi líbí