Kameraman na termín 26.5.2016 Háj ve Slezsku

Prosím o nabídku přibližně 2 hodinového videa, mám zájem o svatební klip o délce cca 4 minut, obsahující obřad, krájení dortu, přípitek, a pod. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud mohu nabídnout svoje služby, tak se, prosím, podívejte na můj web. Ale abych tomu dobře rozuměl a možná i ostatní, co Vám budou nabízet svoje služby, přejete si jednak celovečerní film + čtyřminutový svatební klip, je to tak? Máte-li více požadavků na konkrétní výstup, neváhejte mi je napsat, i třeba v soukromé zprávě. Každopádně ukázky mé práce najdete právě na webu mého studia. Cestování po celé ČR je samozřejmostí vč. předsvatební schůzky (viz ceník na mém webu). Přeji příjemný víkend. Mirek Prousek
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, :-) rád se také nabídnu a dovolím si Vás pozvat na své web stránky, možná Vás osloví některý z klipů v galerii. Samozřejmostí je, že Vám poskytnu k nahlédnutí i na celý svatební fllm o délce cca 75min. Budu se těšit René
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Taktéž si dovolím nabídnout své služby. Více ve zprávě, kterou jsem Vám zaslal. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych Vám rád nabídl mé služby kameramana na svatbě. Navštivte prosím můj web kde naleznete základní info, ukázky i ceny. :-) Hezký den Tomáš Válek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Na našich webovkách máme mnoho ukázek sestřihů svatebního dne. Když se Vám bude práce líbit, neváhejte zavolat, napsat mail :) Krásný den :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?