Kameraman na svatbu - Žatec, Louny, Chomutov, Most

Zdravím, mohl by mi tu někdo doporučit a poradit kameramana z okolí Žatecka, Lounska apod? :-) Děkuji moc! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
..... dobrý den, pokud to není podmínka z okolí, které uvádíte můžete se podívat i na naše stránky ... jezdíme po celé ČR .. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, svatební video se snažím dělat "trochu jinak". Pokud Vás moje práce zaujme, můžete mě kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Mohu také nabídnout své služby. Koukněte na mé stránky a v případě zájmu, nebo dalších dotazů mě prosím kontaktujte. Pošlu Vám více informací a ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,za nás jednoznačně doporučuji p. Karabce přímo ze Žatce, pracuje v místní televizi OK plus, kvůli nám jel přes půl republiky, ale svatební klip i video naprosto úžasné a navíc je velký sympaťák ;-) kdybys chtěla zaslat kontakt nebo odkaz na klip na youtube,napiš :-)
Odpovědět
Přímo ze Žatce je Videojinak, osobní zkušenost nemám, ale jejich videa jsou opravdu originální :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Rádi Vám poskytneme naše služby .Natáčíme a fotíme po celé ČR.Reference na naše služby najdete na našich web stránkách. Přejeme krásný zbytek dne Irena a Zdeněk Brelovi
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád Vaší svatbu natočím. Jezdím po celé ČR i s dronem. Podrobnosti zasílám do interní zprávy. Přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den vážená budoucí nevěsto, velice rádi Váš velký den natočíme a ano, jeden z našich kameramanů je přímo z Loun 😎 Základní informace si můžete zjistit na webu. Zároveň jsem si dovolil Vám poslat soukromou zprávu s více informacemi a věřím, že pokud si nás vyberete, nebudete litovat! <3 S pozdravem, Tomáš Turek.
Odpovědět
@czechsocial Nevěsta poptávala v roce 2013 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?