Kameraman na svatbu - Žatec, Louny, Chomutov, Most

15. zář 202170

Zdravím,

mohl by mi tu někdo doporučit a poradit kameramana z okolí Žatecka, Lounska apod? 🙂

Děkuji moc! 🙂

• ..... dobrý den, pokud to není podmínka z okolí, které uvádíte můžete se podívat i na naše stránky ... jezdíme po celé ČR .. 🙂

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den, svatební video se snažím dělat "trochu jinak". Pokud Vás moje práce zaujme, můžete mě kontaktovat.

• Sponzor fóra
  • Dobrý den. Mohu také nabídnout své služby. Koukněte na mé stránky a v případě zájmu, nebo dalších dotazů mě prosím kontaktujte. Pošlu Vám více informací a ceník.

• ahoj,za nás jednoznačně doporučuji p. Karabce přímo ze Žatce, pracuje v místní televizi OK plus, kvůli nám jel přes půl republiky, ale svatební klip i video naprosto úžasné a navíc je velký sympaťák 😉 kdybys chtěla zaslat kontakt nebo odkaz na klip na youtube,napiš 🙂

• Přímo ze Žatce je Videojinak, osobní zkušenost nemám, ale jejich videa jsou opravdu originální 🙂

• Krásný den,
     Rádi Vám poskytneme naše služby .Natáčíme a fotíme po celé ČR.Reference na naše služby najdete na našich web stránkách.
    Přejeme krásný zbytek dne Irena a Zdeněk Brelovi

• Dobrý den, hledáme kamerama na svatbu dne 20.08.2022. Chceme natočit svatební video i předsvatební video v jednom. Místo: Chomutov.
    V případě, že se někdo najde, pište na: bohuslavovadenisa5@gmail.com

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Take It Easy
    Prostějov
    Svatební kameraman
    Svatební kameraman a fotograf
    Zmolda video
    Praha - východ
    Video & Dron