Menu Forum

Kameraman na svatbu v Praze 11.6.2016

5. led 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
twity_jana
1
Registrovala se 20. října 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
twity_jana
1
Registrovala se 20. října 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, poradíte prosím někdo s volbou kameramana na natáčení celé svatby od rána do večera v Praze?? (Je mi jedno, odkud kameraman bude, pokud bude ochoten přijet). Ideálně sháníme někoho, kdo celou svatbu natočí za částku menší než 10.000. Díky za jakékoliv reakce a rady.
21. říj 2015 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fonamor
2
Registrovala se 22. září 2015 na beremese.cz. Přidala 71 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 5. prosince 2015
    Záběhlice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fonamor
2
Registrovala se 22. září 2015 na beremese.cz. Přidala 71 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 5. prosince 2015
    Záběhlice, Region Praha
 @twity_jana ahoj, taky jsem řešila kameramana za normální peníze v pěkné kvalitě. Našla jsem si ho sama, posílám link, bohužel je jen na fcb, ale když se podíváš na jeho zeď, má tam pěkně natočené svatby a cena tě určitě taky mile překvapíemoticon
https://www.facebook.com/sazachi-VIDEO-866676070083779/
21. říj 2015 v 18:50  •  Svatba byla v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miroslav_prousek
Studio Navara ǀ svatební film
Miroslav Prousek PRO

Foto a video - Region Jablonec nad Nisou
2

“Pražské svatební expo 2016 je za námi a na mém stánku jste mohli vidět třeba i tento svatební film: https://vimeo.com/141162497”
(Před 5 dny)

fotoportrét
fotoportrét
miroslav_prousek
Studio Navara ǀ svatební film
Miroslav Prousek PRO

Foto a video - Region Jablonec nad Nisou
2

“Pražské svatební expo 2016 je za námi a na mém stánku jste mohli vidět třeba i tento svatební film: https://vimeo.com/141162497”
(Před 5 dny)

Dobrý den @twity_jana ,

rád bych Vám nabídl natočení opravdového svatebního filmu, jehož příklady naleznete na mých stránkách, stejně jako ceník a články, které se věnují svatebním dnům a jejich natáčení. Možná Vám pomohou v dalším rozhodování. Samozřejmostí je cestování po celé ČR v ceně vč. předsvatební schůzky.

Více informací jsem si dovolil zaslat Vám v soukromé zprávě.

Pěkný den,

Miroslav Prousek
21. říj 2015 ve 20:23  •  www.studionavara.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
22. říj 2015 v 10:37 • kameramanpraha
fotoportrét
fotoportrét
twity_jana
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
twity_jana
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @fonamor Moc díky za info, hned jsem jim napsala emoticon
22. říj 2015 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@twity_jana
@trbola
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Mimochodem, můžeme natáčet i ve více lidech a použít techniku, kterou jeden člověk nedokáže obsloužit (například záběry z více úhlů, kamerový jeřáb, apod.).

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
8. lis 2015 ve 20:39  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twity_jana
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
twity_jana
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @radek_zachytto_cz Dobrý den, děkuji Vám za informace. Sháníme pouze kameramana/ku na celodenní natáčení. Prosím o zaslání cenové nabídky na e-mail: jana.trtkova@seznam.cz. Děkuji JT
9. lis 2015 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flamvideos
Svatební video - HD a moderní provedení
Miroslava Flam PRO

Foto a video - Region Praha
7
fotoportrét
fotoportrét
flamvideos
Svatební video - HD a moderní provedení
Miroslava Flam PRO

Foto a video - Region Praha
7
 Dobrý den,
budu ráda pokud se podíváte na můj web. Jsem z Prahy a cenové balíčky se pohybují od 4 do 8 tisíc.
12. lis 2015 v 16:46  •  www.flamvideos.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twity_jana
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
twity_jana
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, všem děkuji za nabídky nebo rady. Kameramana již máme zajištěného. emoticon
20. lis 2015 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
okplus_tv (32 r.)
Svatba netradičně
Ing.Michal Karabec PRO

Foto a video - Region Louny
1
fotoportrét
fotoportrét
okplus_tv (32 r.)
Svatba netradičně
Ing.Michal Karabec PRO

Foto a video - Region Louny
1
 Dobrý den,
informace jsme Vám zaslali do bloku.
Hezký den.
Tým TV OK PLUS
23. lis 2015 v 11:20  •  www.televizezatec.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý večer,
také posílám info do Vaší pošty, koukněte a ozvěte se emoticon
5. led ve 22:11  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
13. led v 11:35 • tgnr_production