Kameraman na svatbu v okrese Břeclav, 4.10.2014

Profilova fotka
Prosím poraďte dobrého kameramana na 4.10.2014 Hustopeče okr Břeclav..Děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný.Pokud by jste měla zájem podívejte se na mé www stránky, kde najdete vše podstatné včetně referencí.Pokud by jste měla jakýkoliv dotaz kontaktujte mě telefonicky nebo přes mé webovky. Pěkný den. Roman Cieślar - RCVIDEO
Odpovědět
Profilova fotka
@iixana Dobrý den moji práci můžete vidět na profilu nebo na www stránkách. Pokud se Vám budou ukázky líbit, zavolejte nebo napište. Hezký den, Petr Pobořil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Taktéž si dovolím nabídnout naše služby. Tento termín máme prozatím volný. Jsme kousek od Zlína. Navštivte prosím můj profil, nebo náš web, kde naleznete veškeré informace, nebo také reference našich zákazníků. V případě Vašeho zájmu mě kdykoli kontaktujte. Hezký večer Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky, Vas termin mame jeste volny .... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme stále volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme volný, pokud máte zájem, neváhejte se ozvat.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?