Kameraman na svatbu v neděli 27.7.2014, Lednice

Profilova fotka
Hledáme kameramana na daný termín pro svatbu v Lednici na jihu Moravy. Natáčení od ranních příprav přes obřad a začátek hostiny. Prosím o zaslání Vašich nabídek v lepším případě cenových klidně i do zpráv. Děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Samozřejmě předáme reference abyste mohla kontaktovat nevěsty a zeptat se na nás přímo. Děkuji Zdeněk Krejcar a Jakub Jeník - AP Fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
@miccap Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
@miccap Dobrý den, bude-li se Vám líbit moje práce, jsem tu pro Vás. Podrobnosti bychom probrali telefonicky nebo emailem. Hezký den, Petr Pobořil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme zatím volný. Navštivte prosím náš web, kde naleznete veškeré informace, ale také i ukázky, nebo reference našich zákazníků.Rádi Vám natočíme Váš velký den. Hezký den Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovoluji Vám nabídnout naše služby. Termín máme volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte :-) Pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, Váš termín máme ještě volný a nabízíme foto i video ... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Nenašel by se ještě někdo? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílal jsem Vám 19.2.2014 zprávu..Případně, pokud se Vám moje videa líbí, prosím kontaktujte mě. Děkuji a přeji pěkný den..
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, velice rádi Vás přivítáme na našich web stránkách kde se dozvíte veškeré informace.Termín 27.7.2014 máme volný.V případě zájmu Vám velice rádi odpovíme na Vaše dotazy. Přejeme krásný zbytek dne Irena a Zdeněk Brelovi
Odpovědět
Dobrý den, doporučuji kameramana Martina Ciganka, spolupracovali jsme společne na krasne svatbě v Lednici, jeho zpracování videi je opravdu mimořádné. Primo na video ze zmiňované svatby se můžete podívat, když otevřete můj profil anebo prikladam odkaz, který si pro otevření upravte www vimeo com/52153727 (přidat tečky, cely link se zde vkládat nesmí). Zároveň vám mohu nabídnout me služby profesionální vizaze, v případe zájmu také s účesem, vice INFO na mém profilu, děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme ještě volný. Podívejte se na moje stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin mame zatim k dispozici. Ukazky svatebniho videa naleznete na webovych strankach (viz odkaz dole pod prispevkem). Celodenni nataceni se vsim vsudy (obrad dokonce na 3 kamery) vcetne dopravy vychazi na 14.900. V pripade kratsich variant jde cena samozrejme nize. Popis balicku naleznete taktez na webu. Pripadne nevahejte kdykoliv volat. S pozdravem, Josef.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?