Menu Forum

Kameraman na svatbu v neděli 27.7.2014, Lednice

23. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
miccap
38
Registrovala se 6. října 2013 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
miccap
38
Registrovala se 6. října 2013 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
 Hledáme kameramana na daný termín pro svatbu v Lednici na jihu Moravy. Natáčení od ranních příprav přes obřad a začátek hostiny. Prosím o zaslání Vašich nabídek v lepším případě cenových klidně i do zpráv. Děkuji emoticon
19. únor 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Samozřejmě předáme reference abyste mohla kontaktovat nevěsty a zeptat se na nás přímo. Děkuji Zdeněk Krejcar a Jakub Jeník - AP Fotostudio
19. únor 2014 ve 12:05  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@miccap Dobrý den,
natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR.
Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
19. únor 2014 ve 12:36  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
videoprotebe
Video pro Tebe
Petr Pobořil PRO

Foto a video - Region Vsetín
1
fotoportrét
fotoportrét
videoprotebe
Video pro Tebe
Petr Pobořil PRO

Foto a video - Region Vsetín
1
 @miccap

Dobrý den, bude-li se Vám líbit moje práce, jsem tu pro Vás. Podrobnosti bychom probrali telefonicky nebo emailem.

Hezký den, Petr Pobořil
19. únor 2014 ve 13:11  •  www.videoprotebe.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ppvideostudio
P+Pvideostudio
Petr Měrka PRO

Foto a video - Region Zlín
8

“Barbora a Jakub - svatební videoklip https://www.youtube.com/watch?v=TBykPTVM2m0”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
ppvideostudio
P+Pvideostudio
Petr Měrka PRO

Foto a video - Region Zlín
8

“Barbora a Jakub - svatební videoklip https://www.youtube.com/watch?v=TBykPTVM2m0”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, Váš termín máme zatím volný. Navštivte prosím náš web, kde naleznete veškeré informace, ale také i ukázky, nebo reference našich zákazníků.Rádi Vám natočíme Váš velký den.
Hezký den

Petr Měrka
19. únor 2014 ve 14:38  •  www.ppvideostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, také si dovoluji Vám nabídnout naše služby. Termín máme volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte emoticon

Pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
19. únor 2014 ve 21:34  •  www.4eyes.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, Váš termín máme ještě volný a nabízíme foto i video ... emoticon
19. únor 2014 ve 22:16  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miccap
38
fotoportrét
fotoportrét
miccap
38
 Nenašel by se ještě někdo? emoticon
21. únor 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tfstudio
TFstudio Tomáš Fraus
TFstudio - Tomáš Fraus PRO

7
fotoportrét
fotoportrét
tfstudio
TFstudio Tomáš Fraus
TFstudio - Tomáš Fraus PRO

7
 Dobrý den, posílal jsem Vám 19.2.2014 zprávu..Případně, pokud se Vám moje videa líbí, prosím kontaktujte mě. Děkuji a přeji pěkný den..
23. únor 2014 v 15:46  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.tomasfraus.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
videobrel
Foto Video Brelovi
Zdeněk Brel PRO

Foto a video - Region Třebíč
2

“Přejeme krásné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí v roce 2015. Irena a Zdeněk Brelovi”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
videobrel
Foto Video Brelovi
Zdeněk Brel PRO

Foto a video - Region Třebíč
2

“Přejeme krásné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí v roce 2015. Irena a Zdeněk Brelovi”
(Před 1 rokem)

Krásný den,
velice rádi Vás přivítáme na našich web stránkách kde se dozvíte veškeré informace.Termín 27.7.2014 máme volný.V případě zájmu Vám velice rádi odpovíme na Vaše dotazy.
Přejeme krásný zbytek dne
Irena a Zdeněk Brelovi
1. bře 2014 ve 20:58  •  www.svatebnifototrebic.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kbmua
Kateřina Bartošková Makeup Artist
Kateřina Bartošková PRO

Krása - Region Břeclav
3
fotoportrét
fotoportrét
kbmua
Kateřina Bartošková Makeup Artist
Kateřina Bartošková PRO

Krása - Region Břeclav
3
 Dobrý den, doporučuji kameramana Martina Ciganka, spolupracovali jsme společne na krasne svatbě v Lednici, jeho zpracování videi je opravdu mimořádné. Primo na video ze zmiňované svatby se můžete podívat, když otevřete můj profil anebo prikladam odkaz, který si pro otevření upravte www vimeo com/52153727 (přidat tečky, cely link se zde vkládat nesmí). Zároveň vám mohu nabídnout me služby profesionální vizaze, v případe zájmu také s účesem, vice INFO na mém profilu, děkuji.
8. bře 2014 v 10:15  •  www.facebook.com/katerinabartoskovamakeupartist  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenekhammer
Zdeněk Hammer VIDEO STUDIO
Zdeněk Hammer PRO

Foto a video - Region Olomouc
3
fotoportrét
fotoportrét
zdenekhammer
Zdeněk Hammer VIDEO STUDIO
Zdeněk Hammer PRO

Foto a video - Region Olomouc
3
 Dobrý den, váš termín máme ještě volný. Podívejte se na moje stránky.
13. bře 2014 v 11:58  •  www.zdenekhammer.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
masek_2 (31 r.)
FOTO & VIDEO Masek.eu
Josef Mašek PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
masek_2 (31 r.)
FOTO & VIDEO Masek.eu
Josef Mašek PRO

8
 Dobry den, termin mame zatim k dispozici. Ukazky svatebniho videa naleznete na webovych strankach (viz odkaz dole pod prispevkem). Celodenni nataceni se vsim vsudy (obrad dokonce na 3 kamery) vcetne dopravy vychazi na 14.900. V pripade kratsich variant jde cena samozrejme nize. Popis balicku naleznete taktez na webu. Pripadne nevahejte kdykoliv volat.

S pozdravem,
Josef.
23. bře 2014 v 18:30  •  www.masek.eu/svatebni-fotograf-svatba.php  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”