Kameraman na svatbu v Mikulově 7.6.2014, poraďte

Prosím nabídněte nebo poraďte kameramana/kameramanku, může být i fotograf (myslím 2v1) na svatbu v Mikulově 7.6.2014. Cenové nabídky můžete zasílat přímo na e-mail nelly7@seznam.cz Zatím mockrát děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sisinka77 Dobrý den, dovolím si nabídnout naše služby, působíme po celé ČR, jsme z Moravy. Ceny i informace máme veřejně na webových stránkách. Pokud by se Vám líbila naše tvorba, těšíme se na případné setkání. :-) Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se jak točíme a pokud budete mít zájem, kontaktujte nás. Hezký den Jakub Jeník a Zdeněk Krejcar
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, velice rádi Vás uvítáme i na našich web stránkách kde se dovíte bližší informace o cenách.Jsme z Vysočiny a působíme po celé ČR.V případě jakohokoliv dotazu Vám rádi odpovíme. Přejeme krásný zbytek dne Irena a Zdeněk Brelovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám rádi nabídneme naše služby. Podívejte se na náš facebook a v případě zájmu či dotazů nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se nabízím .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, chcete-li originální a jedinečné svatební video, budu rád, když mě budete kontaktovat emailem nebo telefonicky. Pro rok 2014 jsem připravil nějaké novinky za příznivé ceny. Jsem z Valašského Meziříčí, ale natáčím po celé ČR i SR. Kontakty a ukázky najdete na mých www stránkách (na "beremku" jsem se ještě nezabydlel ;-) )
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?