Kameraman na svatbu v květnu 2020, Olomouc

Zdravím. Sháníme kameramana na naši svatbu v květnu 2020. Z Olomouce a okolí. Někoho šikovného😊 Máte někdo nějaký tip nebo dobrou zkušenost s někým? Díky 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme a natáčíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Dobrý den, jsem přímo z Olomouce a pokud se Vám bude moje práce líbit, rád Vaši svatbu natočím. Více informací posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi natočíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám sz.
Odpovědět
Profilova fotka
Nemám rád řeči o tom, že nevěsta je příšera. Všem dokážu, že ženich není posera! Budu s vámi až do večera… ...a všechno to natočíme – já a moje kamera!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukně na můj profil, kdyby se Vám moje tvorba zalibila, budu se těšit na Vaší zprávu, rád poskytnu víc informací. Mějte se hezky!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím :-) zasílám interní zprávu :-) Fürst production
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?