Kameraman na svatbu v Kostelci nad Černými lesy 11.6.2016

Profilova fotka
Hledáme kameramana na zhotovení videa z naší svatby v Kostelci nad Černými lesy dne 11.6.2016 Doba natáčení 8 - 10 hodin, od příprav nevěsty až po hostinu s krájením dortu. Rádi bychom někoho se zkušenostmi s natáčením v prostorách kaple a zámku. Prosím napiště do zpráv cenovou nabídku a odkaz na reference a Vámi zhotovená videa. Předeme děkujeme Jana a Ondřej
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám info do vaší pošty, na místě jsem natáčel, jak v místním kostele, tak i na zámku včetně Drona, zdraví Bajer video.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Na našich webovkách máme mnoho ukázek sestřihů svatebního dne. Když se Vám bude práce líbit, neváhejte zavolat, napsat mail :) Krásný de :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@janaondrafinsko Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Mimochodem, můžeme natáčet i ve více lidech a použít techniku, kterou jeden člověk nedokáže obsloužit (například záběry z více úhlů, kamerový jeřáb, apod.). Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. Podívejte se prosím na můj web. Naleznete tam mé portfolio (mám zkušenosti s natáčením na zámku i v kaplích) a také ceník za jednotlivé balíčky. Na svatbu bych k vám přijela z Prahy. S pozdravem Miroslava
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ukázky, základní informace jsme Vám zaslali do interní zprávy. Mějte se hezky. Tým TV OK PLUS
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, všem děkuji za zaslané nabídky, již jsme si vybrali. Přeji Vám úspěšné další akce.
Odpovědět
Profilova fotka
I Vy můžete mít levné a přesto kvalitní a originální svatební video! Natáčet začínám přípravy nevěsty a ženicha, cestu k obřadní síni, svatební obřad, fotografování portrétů, hostinu a proslovy, krájení dortu, odpolední zábavu až do večerní párty. Doprovodnou hudbu k videu i úvodní titulky si můžete zvolit sami. Následující ukázky jsou jen krátké klipy pro veřejnost, záznam z celého svatebního dne bývá dlouhý zhruba hodinu. Celodenní svatební video s krátkým klipem stojí pouze 6000 Kč, v případě závazné objednávky do konce roku 2015 je cena pouze 5000 kč
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?