Menu Forum

Kameraman na svatbu v Kostelci nad Černými lesy 11.6.2016

23. pro 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
janaondrafinsko
1
Registrovala se 16. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 3 inzeráty. Region Kolín.
fotoportrét
fotoportrét
janaondrafinsko
1
Registrovala se 16. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 3 inzeráty. Region Kolín.
 Hledáme kameramana na zhotovení videa z naší svatby v Kostelci nad Černými lesy dne 11.6.2016
Doba natáčení 8 - 10 hodin, od příprav nevěsty až po hostinu s krájením dortu. Rádi bychom někoho se zkušenostmi s natáčením v prostorách kaple a zámku.

Prosím napiště do zpráv cenovou nabídku a odkaz na reference a Vámi zhotovená videa.

Předeme děkujeme

Jana a Ondřej
15. zář 2015 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den, posílám Vám info do vaší pošty, na místě jsem natáčel, jak v místním kostele, tak i na zámku včetně Drona, zdraví Bajer video.
16. zář 2015 v 17:56  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prostudio2
proSTUDIO2 foto-video
Dan Šimek PRO

Foto a video - Region Zlín
4

“Svatební alba na našem webu http://www.prostudio2.com/#!svatby-alba/c5uv”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
prostudio2
proSTUDIO2 foto-video
Dan Šimek PRO

Foto a video - Region Zlín
4

“Svatební alba na našem webu http://www.prostudio2.com/#!svatby-alba/c5uv”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den. Na našich webovkách máme mnoho ukázek sestřihů svatebního dne.
Když se Vám bude práce líbit, neváhejte zavolat, napsat mail emoticon
Krásný de emoticon
18. říj 2015 ve 23:32  •  www.prostudio2.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
19. říj 2015 v 09:16 • petravasku
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@janaondrafinsko
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Mimochodem, můžeme natáčet i ve více lidech a použít techniku, kterou jeden člověk nedokáže obsloužit (například záběry z více úhlů, kamerový jeřáb, apod.).

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
8. lis 2015 ve 20:44  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flamvideos
Svatební video - HD a moderní provedení
Miroslava Flam PRO

Foto a video - Region Praha
7
fotoportrét
fotoportrét
flamvideos
Svatební video - HD a moderní provedení
Miroslava Flam PRO

Foto a video - Region Praha
7
 Dobrý den,
tento termín mám volný. Podívejte se prosím na můj web. Naleznete tam mé portfolio (mám zkušenosti s natáčením na zámku i v kaplích) a také ceník za jednotlivé balíčky. Na svatbu bych k vám přijela z Prahy.

S pozdravem
Miroslava
12. lis 2015 v 16:50  •  www.flamvideos.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
okplus_tv (32 r.)
Svatba netradičně
Ing.Michal Karabec PRO

Foto a video - Region Louny
1
fotoportrét
fotoportrét
okplus_tv (32 r.)
Svatba netradičně
Ing.Michal Karabec PRO

Foto a video - Region Louny
1
 Hezký den,
ukázky, základní informace jsme Vám zaslali do interní zprávy.

Mějte se hezky.
Tým TV OK PLUS
23. lis 2015 v 11:22  •  www.televizezatec.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaondrafinsko
1
fotoportrét
fotoportrét
janaondrafinsko
1
 Dobrý den,

všem děkuji za zaslané nabídky, již jsme si vybrali.
Přeji Vám úspěšné další akce.
2. pro 2015 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wwwfotofilipcz (35 r.)
Filip Tesař - svatební kameraman a fotograf
Filip Tesař PRO

8

“Nejnovější svatební video které jsme natáčeli na nádherném zámku Karlova koruna. https://www.youtube.com/watch?v=thGZcAqKq1A”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
wwwfotofilipcz (35 r.)
Filip Tesař - svatební kameraman a fotograf
Filip Tesař PRO

8

“Nejnovější svatební video které jsme natáčeli na nádherném zámku Karlova koruna. https://www.youtube.com/watch?v=thGZcAqKq1A”
(Před 4 měsíci)

I Vy můžete mít levné a přesto kvalitní a originální svatební video! Natáčet začínám přípravy nevěsty a ženicha, cestu k obřadní síni, svatební obřad, fotografování portrétů, hostinu a proslovy, krájení dortu, odpolední zábavu až do večerní párty. Doprovodnou hudbu k videu i úvodní titulky si můžete zvolit sami.
Následující ukázky jsou jen krátké klipy pro veřejnost, záznam z celého svatebního dne bývá dlouhý zhruba hodinu.

Celodenní svatební video s krátkým klipem stojí pouze 6000 Kč, v případě závazné objednávky do konce roku 2015 je cena pouze 5000 kč
23. pro 2015 v 16:21  •  www.fotofilip.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí